Muhtasar 1003A

Muhtasar beyannamesi vermeye çalışıyorum şu şekilde hata alıyorum. "03/2021-03/2021 dönemine ait Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi, beyanname tanımının 11. versiyonu ile verilmelidir." benim gibi bu hatayla karşılaşan var mı?

Şu anda cevabını bilemiyorum,sistemselde olabilir. isterseniz biraz bekleyin.Bugün ayın daha 1'i,acele etmeyin derim.

Merhaba bende muhtasar beyannamesini verirken hata almaktayım. Acaba sizler sorunu çözebildiniz mi ?

Yeni versiyonu yüklememe rağmen şubat ayından mart ayına geçince yeni versiyona güncelleyiniz hatası çıkıyor karşıma.

Merhaba,

saat 12 de muh sgk gönderdim, vergi onaylandı sgk lar hala kontrol ediliyor diyor, tahakkukları alamadık, 3 saat oldu yine sorun mu var acaba

Merhaba,

saat 12 de muh sgk gönderdim, vergi onaylandı sgk lar hala kontrol ediliyor diyor, tahakkukları alamadık, 3 saat oldu yine sorun mu var acaba
Aynı sorun bende de var, sabah 9 dan beri onaylanmadı tahakkuklar, ayrıca defter beyana da giremiyorum "Sicil Servisi Yanıt Vermiyor" mesajı çıkıyor devamlı

Şu an sistemlerde sıkıntı var.Herkes beklemede.Her beyanname günleri aynı sıkıntıları yaşamaktan bıktık.

e-beyannameye girebiliyorum kendi şifremle, aynı şifreyle defter beyana giriyorum, 10 dakika dönüyor ikon, bekle bekle sağ altta sarı renkli mesaj çıkıyor "giriş bilgileriniz yanlıştır" diye :)