Odanın Yeterlilik kursları sizce YETERLİ Mİ :)

• Konbuyu başlatan sedabaransel
  • Başlangıç tarihi
S

sedabaransel

Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar odanın Kadıköy şubesindeki kursuna gideceğim Ocak ayında.
Sadece stajdan sayılsın diye gidiyorum açıkcası cok umutlu degilim. Staja baslama sınavında Murat aöf ye gitmiştim ilk girişte kazanmıştım.
Aranızda odanın kursuna giden varmı ?

Ynt: Odanın Yeterlilik kursları sizce YETERLİ Mİ :)

ben staja başlamada ve yeterlilikte ismmmo şirinevlere gitmiştim.
staja başlamada 1.de kazandım fakat yeterlilikte olmadı stajdan saydırdım ama
maalesef yeterli değil.Şayet denetim ve maliyet dersine Doç.Oktay Taş ve Vergi'ye de Prof.Ateş Oktar hocalara denk gelirseniz avantaj elde edersiniz.

:) ben taksim e haftasonu kursuna gittim, derslere göre değişir maliyet, analiz gibi sayısal ağırlıklı dersler iyi olsada, sözel dersleri dikkatimizi toplayacak şekilde anlatamıyorlar. yani öğretim üyesi gibi ben anlatırımmm ...... anlarsan ne alaaa..... :)

arkadaşlar ben h.sonu şişli kursuna gidiyorum muhasebe de Çetin hoca ve maliyet te Mustafa hoca çok çok iyiler, fiyatı da diğer kurslara göre uygun, ben tavsiye ederim. sonuçta bu sınavlar kendi çalışmamıza bağlı. herkese başarılar.

staja başlama ve yeterlilik için tesmer kadıköy e gittim özellikle finansal ve maliyet derslerinde Serhat Hoca'nın çok iyi olduğunu söyleyebilirim

ben staja başlatmada dehaya gittim tek seferde kazandım.yeterlilik için odanın kursuna gittim.şişli.ama yeterli gelmedi sadece stajdan saydırdım o faydasını gördüm.

her ders için değil!!! denetim ve vergi için kesin ve kesin yetersiz:((( mustafa hoca maliyette çok iyi ;) başarılar...

arkadaşlar vardır bir bildikleri..!!! sizin bütceniz müsaitse gidin gidemiyorsanız ders notlarını bulun ... syg.