Önceki Dönem Bilanço Değerleri Hk.

ARKADAŞLAR KOLAY GELSİN BU YOĞUNLUKTA BÖYLE SALAK BİR SORUYLA VAKTİNİZİ ALDIĞIM İÇİN KUSURUMA BAKMAYIN. PROĞRAMIMIZDAN KAYNAKLANAN VE BİZİM DE DİKKATİMİZDEN KAÇAN SEBEPTEN DOLAYI KURUMLAR VERGİSİNİN EKİNDE VERDİĞİMİZ BİLANÇOYA SADECE CARİ DÖNEM BİLGİLERİ GİRİLDİ ÖNCEKİ DÖNEM BİLGİLERİ GİRİLMEDİ ACABA BÜYÜK SORUN OLURMU BU KONUDA BİLGİSİ VEYA TECRÜBESİ OLAN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM. ( BU ARADA E-BEYAN PROĞRAMI NASIL KABUL ETTİ HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM TEK TESELLİM DE BU ZATEN )

Not : Konu başlığı (TB) tarafından Forum Kurallarına göre düzeltilmiştir.

Re: ÖNCEKİ DÖNEM BİLANÇO DEĞERLERİ HK.

ismailyardim' Alıntı:
ARKADAŞLAR KOLAY GELSİN BU YOĞUNLUKTA BÖYLE SALAK BİR SORUYLA VAKTİNİZİ ALDIĞIM İÇİN KUSURUMA BAKMAYIN. PROĞRAMIMIZDAN KAYNAKLANAN VE BİZİM DE DİKKATİMİZDEN KAÇAN SEBEPTEN DOLAYI KURUMLAR VERGİSİNİN EKİNDE VERDİĞİMİZ BİLANÇOYA SADECE CARİ DÖNEM BİLGİLERİ GİRİLDİ ÖNCEKİ DÖNEM BİLGİLERİ GİRİLMEDİ ACABA BÜYÜK SORUN OLURMU BU KONUDA BİLGİSİ VEYA TECRÜBESİ OLAN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM. ( BU ARADA E-BEYAN PROĞRAMI NASIL KABUL ETTİ HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM TEK TESELLİM DE BU ZATEN )

Öncelikle ;
Forum kuralı' Alıntı:
Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade edecek şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu başlığı açarken ve mesaj içeriğinde büyük harf kullanılmamalıdır. Ayrıca yardım, acil, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar açmak yasaktır. Bu başlıkları açan kullanıcılar uyarılacaktır ve açtığı konu silinecektir. Bu kuralın 2. bir ihlali söz konusu olursa moderatörler tarafından üyelik iptali yapılabilir.

Lütfen forum kurallarına uyalım.

önceki dönem bilanço değerleri hk.

[arkadaşlar kolay gelsin. önceki dönem bilanço değerlerini kurumlar vergisi verirken yazmayı unutmuşuz. yani sadece cari dönem değerleri yazılarak verilmiş. bir sorun teşkil edermi bilgisi veya tecrübesi olan tarafımı bilgilendirirse çok sevinirim. ( tamda kurumlar vergisini bitirdik diye sevinecekken bu sorun biraz can sıktıda )

bende 2004 yıl sonu enf.muhasebesinden sersemlemişken son dakikada gelir vergisi beyannamesini e-beyanname yapmıştım ve geçmiş dönemi zamanım kalmadığı için dolduramamıştım. normal olarak tahakkuk fişimi aldım ve üzerine herhangi bir sorun çıkmadı.