Otomatik Bes Hakkında

pascal

Katkı Sunan Üye
otomatik bes malum uzere 01.01.2017 itibariyle başlayacak bazı sorularım olacaktır

1- 1 Ocak 2017 başlayınca ilk ödemeler 01.02.2017 de mi yapılacak?
2- Şu ana kadar herhangi bir sigorta firması ile görüşen oldu mu?
3- İşlemler nasıl olacak diye tam bir bilgi var mı

teşekkürler

Biraz yavaş daha yıl sonuna çok var. hele kasım ayı gelsin. bakanlıktan bir açıklama yapılır.

Merhaba,

sigorta firması ile görüştüm fakat daha kesinleşmeyen çok şey var, sadece işi kapmak için görüşmeye geliyorlar. Tek net bildikleri şey 2 aylık süre sonun da sözleşme iptal edilebilir ve 2 ayda yatan ücret geri alınabilirmiş.

şimdilik böyle ilerleyen günlerde netlik kazanmış olur.

ocak 2017 maaşlarından kesinti başlayacaktır. acaba şubat başında ödenen Ocak 2017 maaşlarından mı kesinti olacaktır

Merhaba,

sigorta firması ile görüştüm fakat daha kesinleşmeyen çok şey var, sadece işi kapmak için görüşmeye geliyorlar. Tek net bildikleri şey 2 aylık süre sonun da sözleşme iptal edilebilir ve 2 ayda yatan ücret geri alınabilirmiş.

şimdilik böyle ilerleyen günlerde netlik kazanmış olur.

ücret ödemesini yargıtay en son izleyen ayın 20sine kadar kabul ediyor dolayısıyla , anlaşacağınız sig firması ile bu tarihten önce olmak üzere bes kesintilerini ödeyeceğinizi belirtin, proğram otomatik gönderir mi benim de sorum bu (alomaliye proğramı)

ücret ödemesini yargıtay en son izleyen ayın 20sine kadar kabul ediyor dolayısıyla , anlaşacağınız sig firması ile bu tarihten önce olmak üzere bes kesintilerini ödeyeceğinizi belirtin, proğram otomatik gönderir mi benim de sorum bu (alomaliye proğramı)

Sayın ahmetsüha sorunuzu "tavsiyem" özel mesajla admin'e iletiniz.Konu içindeki yorumları anında görebilmeleri bazen mümkün olamıyor.