fonradar

Rapor Hakkında

aşkınbulduk

Tanınmış Üye
Üstat;
Raporlu olan ve aynı zamanda eksik gün göstermediğimiz işçinin e-bildirgesinde çalışmamıştır işaretliyordum. İşçi rapor parası alıyordu. Muh-prim beyannamesini verirken nasıl yapılıyor ? E-bildirge ekranında o işçinin en sonunda bir kutucuk vardı orayı işaretliyordum.

Sevgili Aşkın kardeşim.Özlettin kendini.En kısa zamanda görüşelim isterim.

Sütunlar arasında İstirahat süresinde çalışmamıştır sorusuna "evet" "hayır" seçenekleri var. Evet'i işaretliyceksin.

değerli abim nasılsın ? ben de seni çok özledim ? vallahi görüşelim Tahsin abi...
Tahsin üstadım, yaptım bende öyle yaptım. Âmâ eskiden hizmet listesinde o raporlu olan personelin ama çalışmış gösterilen personelin yan tarafında yıldız işareti çıkıyordu.????

değerli abim nasılsın ? ben de seni çok özledim ? vallahi görüşelim Tahsin abi...
Tahsin üstadım, yaptım bende öyle yaptım. Âmâ eskiden hizmet listesinde o raporlu olan personelin ama çalışmış gösterilen personelin yan tarafında yıldız işareti çıkıyordu.????
İnşallah en kısa zamanda görüşelim.
Yıldız işareti bildirgede "eksik gün sayısı" varsa çıkıyor ama her eksik gün sayısı olanda da çıkmıyor.Mesela 07 koduyla eksik gün beyan edilenlerde çıkmıyor, 01 veya 12 eksik gün beyan edilenler de çıkıyor.
Sende istirahat var ama eksik gün sayısı yok.Bu yüzden çıkmamıştır.