fonradar

Rüyamın tabirini yaparmısınız.?

AYSE

Tanınmış Üye
Rüyada Hesap makinesi görmenin tabirini bulamadım gören bilen var mı

Ynt: Rüya Tabirleri yorumu

Aklınız bir firmanızda bir türlü bulamadığınız bir hataya takılmış.
-/-
Bu yılbaşı büüüüüyüüüük ikramiye size vuruyor ve almışsınız elinize hesap mak. desteleri sayıyorsunuz. ;D

Ynt: Rüya Tabirleri yorumu

Kafaya bişeyler takmışım ama kimi ama neyi..... Kaç türlü olursa olsun hatalar kaçamaz benden

Ynt: Rüyamın tabirini yaparmısınız.?

rüya bunu anlatıyor galiba
hayatınız hesap kitap
bırakınız bazı şeyler kaçsın
kaçırmama çabası yoruyor
insanı
son tahlilde fani dünya

Sayın Nisanlı büyük ikramiye size mi çıktı yoksa :D

Yorgan uzunluğunun hesabı iyi yapılmamış onu ikaz ediyor.:D

Yok hayır ikramiye çıkmadı bilet almam ben zaten.

Arkadaşlar bulan olursa yazsın ben hala yorumu bulamadım. Ve yoğun şekilde hala anlamını bilmediğim rüyalar görüyorum

Bundan kolay ne var :) Google'a yazın bulursunuz hem bu kadar zahmetlere de girmezdiniz :)

Bu formu kullanmamızın amacı; bilmediklerimizi paylaşmak !!!

Sende zahmete girdin

Tabi yaa bu formun ilk amacı; rüyalarımızın yorumu için birbirimize yardımcı olmak :)

Yazdıklarımı saptırma. İlk demedim.

Bakalım yakında bilmediklerinizle ilgili daha neler görüpte şaşıracağız. :)

Sayın nisanlı falcı yorumları bi yana
gerçekten rüyalarınızın altında yatan sebepleri
öğrenmek istiyorsanız
bi psikyatristle görüşmenizi öneririm.

Yaaa Konu Nerelere Gitmiş Arkadaşımız Bilmediği Birşeyi Öğrenmek İçin Bir Soru Sormuş Herhade Soracağına Pişman Olmuştur.

Yani Forumda Bi soru Sorulur Bilen Varsa verir yoksa vermez olur biter...

Haklısınız çok önemli bir soru sormuş arkadaşınız.... :)

Ben de bilmediği bir şey için kendisine tavsiyede bulundum zaten.... :)

Bu ne basit bir davranış anlam veremiyorum. Sana zorla yorum yaz demediğim halde alakasız ciddiyetsiz anlamsız yorumlarla neden hem burayı hem kendini meşgül ediyorsun. Silkelen kendine gel

gamze_ ' Alıntı:
Haklısınız çok önemli bir soru sormuş arkadaşınız.... :)

Ben Çok Önemli Soru Sormuş Demedim Sadece Bir soru Sormuş Dedim Hem Önemsiz veya önemli ne farkeder burası bi paylaşım yeri sizin için önemsiz olan bir soru başkaları için çok önemli olduğunu unutmayın derim size...

Anlamsız ? Sizin mesajlarınızdan sonra benim mesajlarımın anlamlı olup olmadığını tartışmayalım bence :)

Sn.kalisper_a "Yani Forumda Bi soru Sorulur Bilen Varsa verir yoksa vermez olur biter..."bu cümlenize katılıyorum bilmiyorsan ne diye başka forumda sorup sanki biliyormuş gibi gösteriş yaparki insan :)

gamze_ ' Alıntı:
Anlamsız ? Sizin mesajlarınızdan sonra benim mesajlarımın anlamlı olup olmadığını tartışmayalım bence :)

Sn.kalisper_a "Yani Forumda Bi soru Sorulur Bilen Varsa verir yoksa vermez olur biter..."bu cümlenize katılıyorum bilmiyorsan ne diye başka forumda sorup sanki biliyormuş gibi gösteriş yaparki insan :)

Siz Sanırım Benim Yazdıklarımı Ters Anlama Gibi Bir Özelliğie Sahipsizin Kolay Kolay Kimsede Olmayan Bir Özellik İçin Öncelikle Kutlarım Sizi.

1.Ben Benim Yazdığım Mesajdan Sonra Sizin Yazdığınız Mesajın Anlamını Tartışmadımki Ben Sadece (Tabi Bu Özellik Bulunmadığı İçin Sizde ) Bu foruma Giripte Soru Sormak İsteyenleri önemli yada önemsiz Forumda sorduğu soruya istinaden küçük düşürüp korku politikasıyla sindirmenize Tahammül edemedim.Umarım Bu yeteneğiniz Gelişir Söylediklerimi Bu şekilde Anlarsınız.
2.İnsanlar Başka Forumlarada Girip Soru Sorabilirler Öğrendiklerini Burda Aynı soruyla karşılaştıklarında cevaplayabilirler bunda garipsenecek ne varki anlamadım Yoksa siz filozofmusunuz..