fonradar

S.M. Sınav Soru Örnekleri

Ders notları elinize ulaştı mı?

• Hayır ulaşmadı

Kullanılan: 0 0.0%
  • Evet ulaştı

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

tugba_cag

Katkı Sunan Üye
Merhabalar...

S.M. stajı yapan sevgili arkadaşlarım, elimde A-B-C sınavlarına ait geçmiş 4-5 yıl içinde çıkmış sınav sorularının bir kısmı mevcut... Belki lazım olur diye hala saklıyorum.. :) Bu soru örneklerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarım olursa bana mail adresinizi vermeniz yeterli. En kısa sürede elinize ulaştırırım... Emeğe saygım herzaman sonsuz. İyi çalışmalar...

Sayın baranmehmet,

sorular şu an mailinizde.. umarım yardımcı olur. bir miktar daha var en kısa sürede tarayıp mail atacağım..

ve sevgili ahmet, sana da s.m. belgesi alma konusunda kesin kararını verdiğinde mail atarım soruları. :) ama benim şahsi tavsiyem hiç düşünme derim s.m. belgesi almayı (lisans mezunu olmak kaydıyla) smmm varken. sonra benim gibi hem tekrardan ünvan değiştirme sınavına girmek zorunda kalırsın hemde aynı ruhsat parasını maalesef yeniden yatırma külfetine katlanırsın. bu da bir serzenişti tabiki... iyi çalışmalar...

Sevgili Tuğba Çağlayan,

Bende bu sınava katılmayı istiyorum. Bana da soruları gönderebilirseniz çok mutlu olurum.

Mail adresim : [email protected]

Çok teşekkür ederim.

İyi Çalışmalar...

Sevgili arkadaşlar; şu an sorular maillerinizde. Diğerlerini de en kısa sürede ulaştıracağım.. Hepinize kolay gelsin... İyi çalışmalar...

Bana da Gönderir misiniz?

Merhabalar Sayın Tugba_cag;

Denizli'den toy bir stajyer olarak siz değerli üstadlarımı selamlıyorum. 01 01 2006 tarihinde stajım başladı ve mesleğimi çok seviyorum. (BU MESLEĞE AŞIĞIM) Meslek kendimi geliştirmek ve ilerlemek istiyorum. Bunun içinde belge şart. Soruları bana da gönderirseniz size minnettar kalacağım ÜSTADIM.

Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar. Hoşçakalın.

[email protected]

rica

merhaba ben sm sınavlarına gireceğim önceki dönem soru örneklerini alsam çok memnun olurum

rica

lise düzeyinde sm sınavlarına giriyorum önceki dönem sınav sorularını alırsam çok iyi olur özellikle 2005 yılı
[email protected]

Staj Soruları

Arkadşlar Hepinize başarılar dilerim.Staja Başlama sınavı geçmiş yıl soruları ve soru örnekleri olan arkadaşlar bizlerle de paylaşabilirmisiniz.

merhaba arkadaşlar

denetimden sınava gireceksiniz size küçük bir tüyo

son 2 yılın çıkmış sınav sorularına göz atın büyük ihtimalle oradan gelecek.

merhabalar tugba
çıkmış soruları benimlede paylaşırsan çok sevinirim
mailim; fastess@hotmail .com şimdiden tşk üstad