fonradar

Sgk Çıkış Bildirgesi Ve Aylık Hizmet Dökümünde Ki Uyuşmazlık Hk.

Arkadaşlar Mrb;

23.07.2017 Sgk girişi olan bir personelim vardı 25.07.2017 de çıkış verdim normalde 3 günlük bir çalışma primi bulunmakta.

Ancak personel programına girişini 22.07.2017 olarak yazmamdan dolayı çıkışını verirkende otomatik form alanlarını doldurttuğumdan çıkış bildirgesinde girişi 22.07.2017 görünmekte çıkışı 25.07.2017 4 günlük olarak kaydedildi. 10 günlük yasal süreyi geçti e bildirgeyi 3 gün olarak verdim.
Çıkış bildirgesinde 4 gün aylık hizmet dökümün de 3gün görünmekte idari ceza yaptırımı varmıdır,düzeltmeyi nasıl yapabilirim.

Teşekkürler

Son düzenleme:
Merhaba
Yukarıda e-bildirgeyi 3 gün üzerinden verdim diyorsunuz.
Ama son cümlenizde çıkışı 3 gün bildirgeyi 4 günden onayladım diyorsunuz.
Hangisi doğru?

Düzeltiyorum e bildrge normal olarak 3 gün aldı

Çıkış bildirgesi 4 gün olarak yanlış girildi

Dilekçe yazın.
Çıkış bildirgesini onaylarken sehven yapılan hesap hatasından dolayı çalışma gününü 4 gün üzerinden bildirdiğinizi,aslında ...... tarihinde işe giriş olduğundan aylık bildirgenin doğru onaylandığını ve çıkış bildirgesinde yapılan sehven hatanın düzeltilmesini...
Dilekçe ekine de giriş ve çıkış bildirgelerini ekleyin.

170 i aradım Sgk hizmet merkezinede başvurdum ancak düzeltme yapılamayacağını çıkış bildirgesini iptal edeceklerini tekrar girmemiz gerektiğini belirttiler geçmişe dönük olacağı için de cezası var bu şekilde olsa herhangi bir ceza gelirmi peki

SGK aylık bildirgeye bakar. İşten çıkış bildirgesi çok önemli değil. Aylık bildirgede doğru bildirdiyseniz bir sorun yaşamazsınız.

Sgk Çıkış Bildirgesi Ve Aylık Hizmet Dökümünde Ki Uyuşmazlık Hk.

Son düzenleme: