fonradar

Sgk' dan hizmet dökümü alınabilecek?

15 Aralık 2011 tarihinden itibaren SGK' da yaşanan yoğunlıklar nedeni ile internet sitesinden eskisi gibi hizmet dökümleri alınabilecek. Fakat benim bilgilerim 3. kişiler tarafından gözükmesin diyenler dilekçe vererek bu hizmeti kapatabilecek.

Ynt: Sgk' dan hizmet dökümü alınabilecek?

Tekrar açılması saçmalık.
Başkaları tarafından girilmesini zorlaştırmak adına birkaç bilgi daha soracaklarmış.
Fakat amaçlanan burada farklı bir yoldu.
Hayırlısı olsun.

Sosyal Güvenlik Kurumu, büyük bir yanlıştan döndü. Kurumun internet sitesinde sigortalı olup olmadığını, patronunun kaç gün prim yatırdığını göremez hale gelen çalışanlara, sgk.gov.tr üzerinden yeniden sorgulama imkanı getirildi. 15 Aralık'tan itibaren çalışanlar TC kimlik numaraları ile birlikte nüfus bilgilerini de girerek sorgulama yapabilecekler.

şu an açık da birçok bilgi giriliyor. TC no, baba adı, e-mail, cep tel vs vs.

erko10 ' Alıntı:
http://app2.sgk.gov.tr/AylikHesap/
şuan buradan toplam gün sayısını falan görebiliyoruz. ama önceki gibi açarlarsa iyi olur.

Bu sayfayı bende biliyorum, hatta son 1 yıl içinde sigortalı olup olmadığını www.sgk.gov.tr adresinden diğer uygulamalar başlığı altından da görebilirsiniz.
Ancak gün dökümü g705 dediği gibi bir uygulama ile şuanda alınamıyor diye biliyorum.Bir ara vardı, ancak e-türkiye ile birlikte kaldırıldı.