fonradar

SGK İptal Bildirgesinde "Sql Hatasi 610000000" Hatası.

Merhaba arkadaslar

Forumunuza yeni katıldım konular çok hosuma gitti çok güzel bir form bütün arkadaslara tsk ederim öncelikle ...
İlk defa form sitesine üye oldum konu açıyorum..
Benim sorunum Sgk Aylık bildirge verirken e- bildirge sayfasından yanlışlık yaptıgım personel için iptal bildirgesi düzenledim tek personel seçtim ve onayladım ancak ekranda tahhakuku düşmedigi için tüm personelleri sectim ikinic bir iptal bildirgesi düzenledim ancak 1 personeli iptal etmeyi unutmusum cünkü diger sayfada kalmış şimdik 3. iptal bildirgesi girdigimde
sql hatasi 610000000
veriyor ve onaylamıyor diger persoenlleri ek bildirgeden girdim bu tek kaldı nasıl yapıcam acil yardım ederseniz sevinirim... . :(

Ynt: SGK iptal bildirgesi sql hatasi 610000000

Atıyorum 40 tane personeliniz var.. ama 1 personelinizin bildirgesinde hata olduğunu farkettiniz.. o 1 personel için iptal vermek isterken.. tüm personel için iptal verdiniz.. ama gene 1 personeli unuttunuz..

Geri kalanlar için ek verdiniz.. ama o unuttuğunuz için ek veremiyorsunuz..

Doğru mu anladım?

Unuttuğunuz personel için.. ilk verdiğiniz asıl bildirgeden iptal verin..sonra o personel için bir ek daha verin..

Olması gerekiyor..

iptal vericem evtte olmuyor işte konu baslıgında açmış oldugum hatayı veriyor.

Belki sistemden kaynaklanan bir sorundur.. bir süre bekleyin isterseniz..daha zamanınız var..

tamam tsk ederim bekliycem konuyla ilgili baska bilgisi olan varsa cevap yazsın bu arada ...

Ynt: SGK iptal bildirgesinde "sql hatasi 610000000" hatası.

Kakan 1 personelinizin bilgileri dogru ise; ilk onayladiginiz asil bildirgeye ( tek kisi kalan) dokunmayin.

sgk e bildirge veriyorum onay kuruna onay diyorum şifer yazıyorum
e bildirge hata bildirim sayfası sql hatası 805 çıkıyor onaylayamıyorum

Ben 10-15 dk. önce aylık bildirge gönderdim hem 2013/12 hem de 2014/01 dönemleri için hiçbir sorun yoktu.