fonradar

Şirket Ana Sözleşmesi

efendi

Katkı Sunan Üye
meraba arkadaşlar. ahşap parke imalatı yapımı ile ilgili ana sözleşme örneği arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.lütfen arkadaşlar .acil

Ynt: şirket ana sözleşmesi

merhaba ahsapla ilgili amaç konu,

anasözleşmenin diğer maddeleri matbu kendinize göre uyarlayacaksınız ;

AMAÇ KONU:

a. Bilumum kimyasal maddeler ve her türlü yardımcı kimyevi maddeler ve bunların üretiminde kullanılan mamul, yarı mamul, ham maddelerin imalatı ve ticareti.

b. Başta kimya sanayi olmak üzere imalat, ticaret ve hizmet sektörleri ile nihai tüketimde kullanılan her türlü toz ve yaş boya, tabii, sentetik ve madeni boyalar, astar boya, silikonlu ve silikonsuz mat boyalar, ahşap, metalik, plastik iç ve dış yüzey boyaları ile mürekkep ve benzeri her türlü kimyevi maddelerin imalatını, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alımını, satımını, ithalat ve ihracatını, komisyonunu, dağıtım, pazarlama ve dahili ticaretini yapmak.

c. Her türlü sınai, zirai ve ticari amaçlarla kullanılan organik ve inorganik kimyasal maddelerle, oto ve sanayi yağları, reçine, boya, tiner ve sair incelticiler, zamklar, kimyasal katalizörler, kimyevi maddeler ile gübrelerin ilk ve yardımcı unsurlarının üretimini, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alım satım, ithalat ihracat, komisyonunu, dağıtım ve pazarlamasını yapmak.

d. Suni gübre imali, alımı, satımı, toptan ve perakende pazarlama, dağıtımını yapmak.

e. Her türlü temizlik malzemeleri, sıvı, toz ve katı deterjan çeşitleri, petro-kimya ürünlerin, evsel ve sınai gazların imalini, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alımı, satımı, ithalini, ihracını, komisyonunu, dağıtım ve pazarlamasını yapmak.

f. Her türlü tekstil kimyasallarının alımı, satımı, ithalatı,ihracatı ve pazarlamasını yapmak.

g. Tarımsal alanda gıda alanında ve diğer alanlarda kullanılan her türlü kimyevi madde ve ilaç alımı satımı, ithali, ihracı ve dahili ticaretini yapmak

Ynt: Şirket Ana Sözleşmesi

özür dilerim ama ahşap parke imalatı ana sözleşmesi ile nasıl bağdaştıracağız bunu. biraz daha açarmısınız ?

inşaat sektöründe kullanılacak ahşap parke imalatına yönelik ana sözleşme örneği demiştim.biraz daha yardımcı olabilirmisiniz ?

Sayın Efendi, sanıyorum elinizde matbu anasözleşme örneği yok

internette arama motorlarında aratırsanız bir tane bulursunuz

İndirdiğiniz,
Anasözleşmede 1. maddeye kurucuları, -bu bilgi sizde mevcut- onları yazacaksınız

2.madde, ünvan

3. madde, amaç konu oraya üstteki mesajda yazdığım-eğer sizede uygunsa-amaç konuyu yazacaksınız

4.madde, adres

diğer maddelerin bazıları matbu bazıları da şirket kurucularınızın bilgileri ile alakalı , internetten bir ana sözleçme indirdiğiniz zaman ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız, Sayın efendi.

İyi Günler.

teşekkür ederim kardeş ben bu işte yeniyim.ilk kez şirket kuracam.bu nedenle ben ahşap parke imalatı ile gönderdiğiniz konu arasında bağlantı kuramadım bu nedenle size cevap verdim.konuyla pek ilgili olmadığım için sordum.bağlantı kuramadım derken de lütfen alınmayın çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.dediğim gibi ben konuya yakın olmadığım için bağlantı kuramadım.benim aklımdan geçen Her Türlü Orman Ürünleri alım satımı,pazarlanması ve parke imalatı gibi bir ibare görmeyince size yanıt verdim.umarım meramımı anlamışınızdır.sayın jagues.ben sizin gönderdiğinize göre yapacam .tekrar teyit ederseniz sevinirim

amaç konuda 2.madde

2. Başta kimya sanayi olmak üzere imalat, ticaret ve hizmet sektörleri ile nihai tüketimde kullanılan her türlü toz ve yaş boya, tabii, sentetik ve madeni boyalar, astar boya, silikonlu ve silikonsuz mat boyalar, ahşap, metalik, plastik iç ve dış yüzey boyaları ile mürekkep ve benzeri her türlü kimyevi maddelerin imalatını, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alımını, satımını, ithalat ve ihracatını, komisyonunu, dağıtım, pazarlama ve dahili ticaretini yapmak.

dilerseniz siz orayı " ahşap parke imatı yapmak olrak ta değiştirebilirsiniz, ayrıca şirketin vizyonunda başka işler yapmakta varsa onlarıda ekleyin inşşat,gıda vb. ilerde 2. iş çıkmaması, amaç konu tadiline gitmemeniz için.

İyi Günler.