fonradar

Siyah Beyaz

• Konbuyu başlatan T U R K O
  • Başlangıç tarihi
T

T U R K O

Ziyaretçi
S30222222.jpg

Ynt: Siyah Beyaz

Fair-play'i bu memlekete centilmenlik olarak anlatanlar, aslında çok büyük hata etmişler..Bu kelime futbola göre doğru tercüme edilseydi eğer; en berbat taraftar bile o kelimeye sahip çıkardı..

Fair-Play ADİL OYUN demektir. Oyunu; hak yemeden kurallara uygun olarak oynamak için özen göstermek demektir. Beşiktaşın yaptığı maçlara şöyle baktığımızda bunun nedemek olduğunu daha iyi anlayabilirz diye düşünüyorum..

Tebrik etmek gerekir ancak işin bide adil oyun tarafı var..Bunada dikkat edelim.

Bir Galatasaray taraftarı olarak tebrik ederim tüm beşiktaş camiasını :)

hiç kimse adil değil bunuda unutmamak gerekir.

[..

Tebrik etmek gerekir ancak işin bide adil oyun tarafı var..Bunada dikkat edelim.
[/quote]

????

Artık iş bitmiş, Bence tebrik etmek en güzelidir.

Ben bir Fenerli olarak kutluyorum

Kartalları Tebrik ederim, şampiyonluklarından dolayı.

Sayın nguroy' a katılıyorum.
Şampiyonlukların nasıl alındığı değil, sayısı yıldızları konuşuluyor gelecekte.
Mesela beşiktaşın iki şampiyonluğu yazılmadı, lig kurulmadı felan diye sonradan eklendi.Kim hatırlıyor bunu.? Böyle birşey yapıldı Türkiye' de.!!!

son yılların en çekişmeli ligini yaşadık ve tahmin ediyorum ki herkez bjk nin hakkını vermiştir. Temiz bir şampiyonluk bjk tarafrarını kutlarım.

Biz bu şampiyonluğu sonuna kadar hakkettik malum öyle zorlu haftalar da hakemlerin bizim önümüzü kesmek için ellerinden geleni yaptılar ama takımımız yine de sonuna kadar pes etmeden macları kazanarak şampiyonluğa ulastı ve nice şampiyonlar görmek dileğiyle