SMMM 2013/2 Sınavı İtiraz Sonuçları Hk.

Arkadaşlar itiraz sonuçları nezman açıklanacak bir fikri olan varmı

Bende merak ediyorum tesmere sürekli bakıyorum ama büyük bir ihtimalle bayramdan sonraya kalacak.Bir arkadaş sınav sonuçları açıklandıktan sonra başvurular 15 gün içinde açıklanmasıda başvurular bittikten sonra 1 ay içinde demişti.Sınav sonuçlarının açıklanmasından 45 gün sonra gibi.30 ağustos sınav sonuçları Kasım 15 ama bayram giriyor benim tahminim yine bayramdan sonra

Mesela itiraz ettik diyelim, itiraz ettiğimiz dersimiz içinde yeniden başvuru yaptık. itiraz sonucunda da tekrar başvurduğumuz dersten geçersek ne olucak ? :)

Mesela itiraz ettik diyelim, itiraz ettiğimiz dersimiz içinde yeniden başvuru yaptık. itiraz sonucunda da tekrar başvurduğumuz dersten geçersek ne olucak ? :)

4 kasıma kadar süresi var başvuruların Ekim ayı içinde açıklanır inşallah benim pek ümidim yok değişen çok arkadaş olmamış.45 le finansal analizden kaldım umarım geçerim.:)

Bende merak ediyorum tesmere sürekli bakıyorum ama büyük bir ihtimalle bayramdan sonraya kalacak.Bir arkadaş sınav sonuçları açıklandıktan sonra başvurular 15 gün içinde açıklanmasıda başvurular bittikten sonra 1 ay içinde demişti.Sınav sonuçlarının açıklanmasından 45 gün sonra gibi.30 ağustos sınav sonuçları Kasım 15 ama bayram giriyor benim tahminim yine bayramdan sonra

Ekim 15 yazacağıma Kasım 15 yazmışım bu ay içerisinde açıklanır ama ümitlenmeyelim bence

Halen bir gelişme yok demekki bayram sonrasına kaldı :((((((((( Hoş açıklansa da ne değişecek

aff yaa bekle bekle şiştik valla :(( inş bayramdan sonraya kalmaz..

ya geçen dönemin itiraz sonuçlarıda gene son günün son saati mi açıklandı...:(

inşallah insaf ederde bayramdan önce açıklarlar en azından insanlar çalışma psikolojisine girer ama nerdeee...

geçen gün tesmeri aradım. bu hafta açıklanacakmış. bayram sonrasına bırakmayacaklarmış.

Kesin cuma akşamı mesai saati bitiminde açıklarlar.Bizde sürekli bekleyip dururuz pek birşey değişeceğini sanmıyorum forumda çoğu arkadaşın olumsuz sonuçlanmış.Olumlu sonuçlanan çok nadir

Açıkçası bende pek birşey değişeceğine inanmıyorum. Ama insan genede bekliyor. Ve muhasebe denetiminden nasıl düşük aldığımı merak ediyorum :S Arkadaşlar denetime nasıl çalışıyorsunuz?

Açıkçası bende pek birşey değişeceğine inanmıyorum. Ama insan genede bekliyor. Ve muhasebe denetiminden nasıl düşük aldığımı merak ediyorum :S Arkadaşlar denetime nasıl çalışıyorsunuz?

İtiraz sonuçları açıklanmadan birşey çalışmak mümkün değil.Tek tek şurdan puan kırdık falan demiyecekler bildiğim kadarıyla aynı puanı alıp yapıştırıcaklar

ilk sınavımdı bu denetim faciası midemi bulandırdı.... haykırmak istiyorum... bağırmak istiyorum... hakaret etmek istiyorum... 90 - 100 arası bir not beklerken 20 nasıl verilir... dünkü çocuk değiliz ne yaptığımızı bilen insanlarız.... bir yoruma bağlı bir ders değil... 3 soru var ortada cevapları kısa öz... yaptım arkadaşım yaptım... ama anca burada bu durumu haykıra biliyorum işte... kime nasıl bu durum izah edilir ve sonuç alınır bilemiyorum...