fonradar

SMMM Belgesi ile Bağımlı Çalışma

Merhaba Arkadaşlar

Ben bugünlerde iş görüşmelerine gidiyorum.Belgemle şirketin tüm beyannamelerini göndermemi istiyorlar.
1-Şirketin üzerine şifre alıp bilançolarını imzalayabilir miyim?
2-Bu şekilde çalışmam ileride bana bi zarar verir mi?
3-Bu şekilde çalışırsam ücret talebim ne olamalıdır?

Bu sorularımda bana yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: SMMM Belgesi ile Bağımlı Çalışma

evet onaylayabilirsiniz, ruhsatı kullanmanın size zararı olmaz ancak kötü ellerde veya yanlış kullanımında doğan sorumluluklar baki dir, bağımlı meslek mensupları için bir tarife yoktur, piyasa koşullarını göz önünde bulundurun.

Teşekkürler Ali Desidero fakat piyasayı bilmiyorum yani ne kadar ücret talebinde bulunmalıyım?

Arkadaşlar acele cevap verin... :(

İl neresi? Ayrıca firmanın faaliyet konusu ne? Ticaret mi imalat mı hizmet mi? Kaç kişi çalışıyor ? Cirosu ne? Tevkifat var mı? İade alınacak mı? İhracat ithalat var mı? Denetime tabi tutulacak mısınız? SGK işlemlerini siz mi yürüteceksiniz insan kaynakları birimi mevcut mu? Maliyet sistemini siz mi kuracaksınız, raporlamalar yapılacak mı? Nakit akışı ve finansman ile siz mi ilgileneceksiniz?

İl: İstanbul
Faaliyet Konusu:İlaç Sektörü İmalat yapıyor. 50 civarında kişi çalışıyor.İade yok.SGK işlemlerini ben yürüteceğim.İK Birimi yok.Maliyet sistemini ben kuracağım.Raporlamaları ben yapacağım.
Bu durumda ücret talebim ne olmalıdır. Teşekkürler.

3500-4500 den asagi istemeyin

3.500 e ben çalışırım. Ama işime karıştırmam.