SMMM bitirme sınavı

merhaba arkadaşlar ,
smmm bitirme sınavı için önerebileceğiniz kaynak varsa çokk sevinirim zira bir çokk kaynak var ancak hangisi faydalı olur

Ynt: SMMM bitirme sınavı

Bende baya araştırmalar yaptım. Araştırmalarımın sonucunu ve şu an çalışmakta olduğum kitapları seninle paylaşayım.

1- Maliyet: Yurdagül Çaldağ (Ben eski basım bir kitabını aldım o sebeple şu an islam çankayanın kitabından çalışıyorum. Bu kitaptan çok daha açıklayıcı buldum.)
2- Finansal Muhasebe: Ercan Beyazıtlının kitabını aldım. ASMMMO'dan aldım. Bunu tavsiye ediyor herkes.
3- Temel Hukuk: Yine odadan aldım. Arif kocaman galiba yazarın adı.
4- Vergi Hukuku: Eray Mercan diyenler var ama ben bunu bildigin vergi usul kanunu kitabından çalışacağım.
5- Meslek Hukuku: Kitap alma gereği duymuyorum. Açıp, internetten 3568 sayılı kanunu hatmedeceğim.
6- Denetim: Henüz kitap almadım ama Ömer Duman tavsiye ediliyor. Bende o kitaptan çalışmayı düşünüyorum.
7- Finansal Analiz: Bu dersi de islam çankayanın kitabından çalışacağım. Standart bilgiler olduğundan dolayı başka kitap almayı düşünmüyorum.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Başarılar diliyorum arkadaşım.

öncelikle paylaşımın için çok teşekkür ederim.

başarılar dilerim . Hepimize kolay gelsin arkadaşım

gül_ay ' Alıntı:
başarılar dilerim . Hepimize kolay gelsin arkadaşım
Bende başarılar diliyorum. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Sınav dönemince birbirimize destek olalım. En kötü ihtimalle burada duygu ve düşüncelerimizi paylaşalım.
İyi çalışmalar diliyorum.