SMMM Büro Açma Kriterleri

Arkadaşlar Merhaba...
Benim iki tane sorum olacaktı?Birincisi biz 3 arkadaş smmm belgemizi aldık ve büro açmak istiyoruz.Odamızda yani İSMMMO'da sürekli örgütlenmemizi teşvik ediyor.Çünkü güçlerimizi birleştirirsek yurtdışından gelen denetim firmalarına kafa tutabiliz diyorlar.Bu kişiler şu an için beniö samimi arkadaşım diyelim ortaklıkta aynı samimiyeti koruyabilecek miyiz acaba?Ortaklık konusunda fikri olan ve tecrübesi olan kişilerin bu düdüşncelerini paylaşmalarını rica ediyorum.Sonuçta bu konuda tecrübesi olan arkadaşların var olduğuna inanıyorum.
Birde büro açmak için gerekli prosedürleri bilip bunların maddeler halinde sıralayacak arkadaş varsa rica ediyorum.Örneğin oda ile iigili işlemler neler, bağkur ile v.b. yerlerle ilgili işlemler ile bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...
İyi çalışmalar diliyorum...

Ynt: SMMM Büro Açma Kriterleri

bence hiç katılamyın derim.şimdi dostsunuz.araya ticaret iş ilişkisi girdiği zaman bu dostluk çıkarlar doğrultusunda mutlaka bozulacak.yaşayan çok tanıdığım ver.batan bile....

Ynt: SMMM Büro Açma Kriterleri

çiğdem hanıma katılıyorum işin içine para girince dostluklar bozulabiliyor bence en güzeli kendi işinizi kurabilmek ama çevreme bakıyorumda smmm bürosu açıp devam ettirmek çok zor