Smmm Yeterlilik 2016 2. Dönem Açıklanma Tarihi

Bu heyecan verici bir bilgi ama TESMER herkese farklı bir şey mi söylüyor anlamadım. Bana da ay sonuna doğru açıklanmasını bekliyorum demişti çıkan bayan.

bugün beni yalanlamaya kalkanlar yarın ortadan kaybolacak yarın ola hayır ola...

Yalanlama yok, ınsallah senın dedıgın dogru cıkarda biz de rahatlarız .Beklemek kadar skıcı bır sey yok
yarın senın dedıgının dogru cıktıgını gormek dılegıyle
iyi gunler :)

Arkadaşlar bu formu ilk açtığım zamanda söyledim tesmerden arkadaşlardan duyum aldığımı ne tesmerdenim ne de başka bir yerden kimse boşyere bişi ortaya atıpta sonrasında küfür yemek istemez dediğim çıkmazsada bu forumdan kaçacakta değilim ama duyduğum arkadaşlara güveniyorum yoksa sonucunda sizden önce ben onların kulaklarını iyice bir çınlatırım beni rezil ettikleri için umarım yanılmayız.
Başarılar tüm forumdakilere hayırlısı olsun.

Arkadaşlar bu formu ilk açtığım zamanda söyledim tesmerden arkadaşlardan duyum aldığımı ne tesmerdenim ne de başka bir yerden kimse boşyere bişi ortaya atıpta sonrasında küfür yemek istemez dediğim çıkmazsada bu forumdan kaçacakta değilim ama duyduğum arkadaşlara güveniyorum yoksa sonucunda sizden önce ben onların kulaklarını iyice bir çınlatırım beni rezil ettikleri için umarım yanılmayız.
Başarılar tüm forumdakilere hayırlısı olsun.
DUYUM ALDIGIN KISILERE BIR DAHA SORSANA BAK HEYCANLA BEKLIYORUZ KARDES:d

Arkadaşlar yanlış anlaşılmak istemem. Arkadaşın haklı çıkmasını gerçekten isterdim ama ortada somut bir şey olmayınca bu sadece umut tacirliği oluyor.
İnşallah kısa sürede açıklanır ve hepimiz bu stresten kurtuluruz.

Hepinizin gönlüne göre olması dileklerimle..