fonradar

SMMM Yeterlilik 2016/2 İtiraz Hakkında

SMMM Yeterlilik 2016/2 ve 2016/3 İtiraz Hakkında

arkadaşlar 2016/2 smmm yeterlilik sınavında kritik not olanlar itiraz edecek mi ve daha önceden itiraz edenler hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

Son düzenleme:
arkadaşlar 2016/2 smmm yeterlilik sınavında kritik not olanlar itiraz edecek mi ve daha önceden itiraz edenler hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

Günaydın ben itiraz ettim, çünkü cidden tesmerin cevap anahtarındaki maliyet muhasebesinin 2. sorusunun 1. şıkkı hatalı.. ve düzeltirlerse belgeyi alacağım. Sınavlara girdiğimiz gün, sınav aralarında konuşanları duymuştum, 3 dersten itiraz edip 3'ününde düzeltildiğini anlatıyordu birisi. Kısmet bakalım.

Maliyetten bende itirazımı yaptım ve bekliyorum...tek dersim geçersem belgeyi alıyorum...

Itiraz sonuçları muhtemel ne zaman açıklanacak ?
Itiraz değerlendirilirken diğer derslerden geçtiği tek dersten kaldığı dikkate alınıyor mu ?

Arkadaşlar biz itirazımızı yapalım ama sınava ilk defa giriyormuş gibi çalışalım tesmer e güven olmaz
sınava 1 hafta kala sonuçlar açıklanırsa ve sonuç olumsuz olursa (allah etmesin ) o kısa sürede çalışmak çok zor ve stresli olur

dün aradım zaten 15 gün itiraz etme süresi 15 gün itiraz değerlendirme süresi toplamda 1 ay ( en erken )
ama 30 güne itiraz değerlendirme süresi uzatma hakkı varmış

arkadaşlar beş dk önce aradım sınav başvuru süresi uzatılacak onun için itiraz ettiğiniz ders için sınav başvurusu yapmayın dedi
itiraz değerlendirme sürecini de erken açıklamaya çalışacaklarmış , itiraz açılama sürecini en fazla 15 gün olarak planlıyorlarmış
yani 15 gün itiraz etme süreci (kısalma ihtimali yok ) ++ 15 gün itiraz değerlendirme süreci (kısalma ihtimali varmış) =30 gün