SMMM Yeterlilik Sınav Sonuçlarına Dava Açma

mkulte

Katkı Sunan Üye
merhaba arkdaşlar, bu smmm yeterlik sınav sonuçlarına dava açan oldu. dava acan arkadaşlardan tavsiye alabilir miyiz.

Ynt: SMMM Yeterlilik Sınav Sonuçlarına Dava Açma

tek dersim var vergi 40 hangi hesap nosuna yatırcam ve kaç gün içinde belli olur acaba?

off

kaya34 ' Alıntı:
aynen kardeşim benımde tek ders ve vergi nerdensin?
istanbull mart son hakkım.tek dersim kaldı.aralığa kalmayıp itiraz sounucu yükselse ne iyi olur.kağıdınızdan eminmisiniz?

ilk vergiden 0.5 bundan 40aldım işte ???

sıkıldım:(

kaya34 ' Alıntı:
evet en az 55 lık bı kağıt..vergıcının notu bol denılıyodu bıde anlamadım vallahı
soruları karşılaştırıp .oğunu aynı yaptığımız arkım 70almış.ne kaybetcem yahu açcam dava.

sysyphus ' Alıntı:
tek dersim var vergi 40 hangi hesap nosuna yatırcam ve kaç gün içinde belli olur acaba?
tesmer sitesinde var hesap numaraları 15 tl ücret hemen açıklanmıyor itiraz sonucu . yaklaşık 20 günde açıklanıyor ben mart ayında itraz ettim maliyetten bir puan bile oynamadı . martta 45 alanları 50 yaptılar vergiden 40 puanı 50 ye dönmesi küçük ihtimal kağıdına güveniyorsan itiraz et.

kaya34 ' Alıntı:
evet en az 55 lık bı kağıt..vergıcının notu bol denılıyodu bıde anlamadım vallahı
bu dönem pekde bol değildi puanı kıt tı hatta ben 55 beklemiyordum açıkçası düşük geldi