Smmm Yeterlilik Sınavı

Arkadaşlar maliyet ve vergi hukukundan geçen varsa, hangi kitaplardan hazırlandığınızı öğrenebilirmiyim.

herkese selamlar..

merhaba

evet arkadaşlar acil bir şekilde kaynak tavsiye edecek arkadaşlara ihtiyacımız var lütfen yardım edin özellikler yeni kazananlar ancak bizi sizler anlarsınz

Ben sınav derdini çoktan atlattım ama sizlere Prof.Dr. Nalan Akdoğan'ın "Tekdüzen Muahasebe Sisteminde MALİYET MUHASEBESİ UYGULAMALARI" adlı kitabını öneririm.

Kitabın basımevi Gazi Kitabevi. bende 5.baskısı var.

Merhaba,

Ben de 2000 yılında ilk sınavda 5 ders verdim, Vergi ve Meslek Hukukundan sonraki sınavda geçtim. Vergi Hukuku nu Tesmer Kurs Notları, Prof.Dr.Sadık Kırbaş-Vergi Hukuku Kitabı ve VUK satır satır okuyarak- not alarak çalıştım. 70 le geçmiştim. Vergi Hukuku için, tebliğleri okumamıştım ama şimdiki aklım olsa o zaman okurdum....
Çünkü sorular, sizin başladığınız yıl mevzuatından değil genelden çıkıyor eskiyi de taramak gerekir... Bu bağlamda sırf kitabın yeterli olduğunu düşünmüyorum....
Maliyetten ise TESMER kurs notlarım yeterli olmuştu...
Size özellikle Vergi Hukuku için kolaylıklar diliyorum. :)
ve başarılar diliyorum...

benim tercihim

arkadaşlar benim birtek maliyet kaldı ve birtek yurdakul çaldağ çalışıyorum komisyon hocası o.ve tüm sorular diyebilirim ondan çıkıyor.derhal yön.ve maliyet muh.kitabını alın.birde nalan akdoğan var 6. baskı(onursal beyin tavsiyesi olan) ama o biraz özellikle örnekleri karışık geldi konuları oradan çalışıp yurdakul çaldağdan soru çözüyorum iananın yararlı oluyor.... saygılar...(ha birde vergiyi kanun maddeleri olarak çalışın tavsiye ederim...)