fonradar

Şoförler Odasının Bile Beyanname Gönderme Yetkisi Var. Bir Biz Alamadık

• Konbuyu başlatan akin94k.t.m.l.
  • Başlangıç tarihi
A

akin94k.t.m.l.

Ziyaretçi
17.01.2008 tarih ve 31 Seri No.lu Vergi Usul Kanunu Sirkülerine göre; 5362 Sayılı Kanuna göre kurulan meslek odalarının ve birliklerinin, işletme hesabı esasına göre defter tutan üyelerine ait beyanname, bildirim ve eklerini elektronik ortamda göndermeleri uygun görülmüştür.

Böyle şey olurmu ya

Saçmalık

Ynt: Şöförler odasının bile beyanname gönderme yetkisi var bir biz alamadık

abi şirket defterlerini de ticaret odası tutsun. Biz o kadar maddi ve manevi uğraş verelim. o kadar sıkıntı adamlar defter tutsunalr bir sürü para kazansınlar. Böyle adaletin varya ne diyim. Turmob adlı diktatör kuruluşu kınıyorum. Sadece dişini ni bize gösteriyor. bu karara itiraz etmelidir. Ama onu da Maliye Bakanlığının takacağını düşünmüyorum. Tek söyliyecem şey yazıklar olsun bu işe bize yazık. Hakkımı Turmob a helal etmiyorum.

Ynt: Şoförler Odasının Bile Beyanname Gönderme Yetkisi Var. Bir Biz Alamadık

Şoför ehliyetim var...Odaya girip e-beyan göndericem.........Baktım olmuyo; bakkal açıp odaya kapağı atmaya çalışıcam......Kadroluda oldum mu tamammmmm........Başlarım hava atmaya: Biz Muhasebeciyiz kardeşşşşşşşş.Gel!!!!!! Bi problem warsa hallederizzzzzz.............

Ynt: Şoförler Odasının Bile Beyanname Gönderme Yetkisi Var. Bir Biz Alamadık

Yazıklar olsun...Mesleğimiz bitmiştir....Odaların e-beyan taahhütnamelerini inceleyin...........Her türlü sahtekârlık yapılsa bile oda sorumlu değil...