fonradar

SPK Bağımsız Denetim Lisanslama Sınavı Kurs Tavsiyesi Hk.

Değerli Arkadaşlar,

Aralıkta gireceğimiz sınavın yüksek ihtimal SPK'nın yapacağı son sınav olacağı tahmin ediliyor, forumda takip ettiğim üzere bir çok arkadaşta bu sınava girmiş ve umutlu olanlarda var sınav sonuçlarından,

Arkadaşlar bu hazırlık sürecinde sınava nasıl hazırlandınız? Kursa gittiniz mi? Gittiyseniz hangi kursa gittiniz? ve verim alabildiniz mi? biz arkadaşlarınıza önerebilirmisiniz? Mecidiyeköy Deha'ya gitmeyi planlıyorum bu konuda bilgisi olan varmı?

Sayglarımla...

Not: Bende biliyorum arkadaşlar bu kurslardan tam anlamıyla öğrenilmez ne SPK mevzuatı ne de TMS, ancak hayatımız sınav oldu ve kurslar hiç değilse sınava yönelik hazırlamayı becerebiliyorlar.

Ynt: SPK Bağımsız Denetim Lisanslama Sınavı Kurs Tavsiyesi Hk.

''Aralıkta gireceğimiz sınavın yüksek ihtimal SPK'nın yapacağı son sınav olacağı tahmin ediliyor''

Bunu kim söyledi?

Arkadaşlar,sağdan soldan duyduklarımızı gerekli yerlere danışmadan foruma taşımaktan vazgeçmedik hala.

Ynt: SPK Bağımsız Denetim Lisanslama Sınavı Kurs Tavsiyesi Hk.

Sınavların sonlandırılacağını sanmıyorum. Zira yeni kayıt kabul etmeyip, mevcut kişilere sınav yaparlardı. Kaldı ki BD lisansı hale SPK tarafından verilmekte.