fonradar

Spk Sınava giriş belgesi hk.

Spk sınavları için giriş belgesinin 25 Temmuzdan itibaren sistemden dökülebileceği yazıyordu.Fakat sisteme girdiğimde Giriş belgesi gözükmüyor.Fikri olan var mı acaba?

Konu başlığı ve içeriğinde Büyük Harf kullanmak yasaktır.!
Lütfen Forum Kuralları' na uyunuz.!

Ynt: SPK SINAVA GİRİŞ BELGESİ

Bende alamadım bekliyoruz

Ynt: Spk Sınava giriş belgesi hk.

Sınava giriş belgeleri yayınlanmış arkadaşlar

Yayınlandı ama belgenin çıktısını alamıyorum..Alabilen arkadaşlar var mı acaba....

İlk başta bende çıktı alamadım. Sonra açılır pencere engelleyicisini kaldırdım. Yine yazdıramadım. En son olarak Yazıcı işaretinin üstüne basarken "ctrl" tuşu ile birlikte basıp yeni açılan sekmeden denedim ve sonuç olumlu.
Başarılar..

Çok teşekkür ederim Soner Bey...Ben de şimdi o şekilde aldım...İlk önce farkedememiştim sol aşağı köşede Ctrl ye basmamız gerektiği yazıyormuş zaten..Bir arkadaşım arayıp, o da alamadığını söyleyince sistemden kaynaklanan bir hata mı diye düşündüm...

Bu arada ben de size başarılar dilerim...Gerçi benim çok ümidim yok ama sınav zamanına kadar ne kadar hazırlanabilirsem artık:(

Teşekkür ederim. Ümitsizliğe kapılmaya hiç gerek yok. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.
Saygılar...

herkese merhaba ben staj başlatma sınavını yeni kazandım ve spk bağımsız denetim sınavına girmek istiyorum ne zaman ve nasıl başvuru yapmam gerekiyor bu yıl sonundaki sınava girebilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim :) teşekkürler