SSK Kütük Güncelleme

ALP

ÜSTADLAR;

E BİLDİRGEDE TC,AD.SOYADI HANELERİNDE HATA VARSA 2005/11 AY İTİBARIYLA E BİLDİRGE İNTERNET ORTAMINDA KABUL EDİLMEYECEK BURAYA KADAR HERŞEY TAMAM.

PEKİ 1 BAYAN DÜŞÜNÜN TC AD SOYAD DOĞRU FAKAT KIZLIK SOYADI KIRMIZI GÖZKÜYO(AMA SSK KAYITLARINA GİRİNCE KÜTÜKTE DOGRU OLDUGU ANLAŞILIYO BUNA RAGMEN KIRMIZI) E BİLDİRGE 11 AY E BİLDİRGESİNİ ÇEKMEMİZE ENGEL OLCAKMII.

YANİ KIZLIK SOYADINDAKİ KIRMIZI ALAN 11 AY E BİLDİRGESİNİ ÇEKMEMİZE ENGEL OLCAKMI BUNDAN DOLAYI CEZA İ İŞLEM VAR MI ?

Kızlık soyadı ile çalışmamış olabilir Siz şimdiki soyadını yazın yeşil olusa gönderin derim

SEMA HANIM,

KIZLIK soyadı ile çalışmış ama benim asıl ögrenmek istedigim benim gönderdiğim xml dosyasında kızlık soyadı yok,ama bu bahsettiğim bayanın kütük bilgilerinde herşey dogru acaba ekran gelince oraya kızlık soyadını yazıp güncellesem mi ?

BİRDE asıl sorum kızlık soyadındaki kımızı hane devam ederse 11 ayın e bildirgesini çekerken sorun olumu ???

TEŞEKKÜRLER.....

sayın alp

bu bahsettiğiniz sorunlardan vb. sorunlardan
ssk nın internet ortamında gönderilmeye başlanıldığınan beri bi çok sorun yaşanmaktadır
girdiğniz bilgilerin hepsi %100 doğru ve eminsiniz ve defalarca kontrol ediyosunuz ama kırmızı yanıyo
tüm meslektaşlarım böyle durumlarla mutlaka karşılaşmıştır ve mecrurende o şekilde göndermişlerdir
eğer bu konuda tereddüt yaşıyosanız size tavsiyem;bağlı bulunduğunuz sskya müracat ederek yardım alabilirsiniz.
bildiğim kadarıyla ssk sırf bu iş için bir adam tahsis etmişti
iyi çalışmalar dilerim