Staj Hk.

K O N Y A L I

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar ağustos/2005 ayında staj dosyası açtıran birisi 01.09.2005 tarihinde ssk sını başlata bu süre ile sınava gireceği 12.kasım.05 tarihleri arasındaki süre stajdan sayılır mı? faküle mezunu stajı başlatan kişi.

selam
01/09/2005 tarihinde stajınız başlamış sayılır.Tabi ki staj giriş sınavını kazanmanız gerekir.Başarılar..

murat bey dediğiniz maalesef doğru değil 2005 den itibaren girilen staja başlama sınavlarında önce sınavı kazanmak gerekiyor, daha sonra staj başlatabiliyosunuz.

sn. KONYALI

150 kusur mesaj yazmış adamsın.

Tanrının(!) çalışma tarzını(!) kavramışın da alomaliyenin tarzını kavrayamışsın arkadaş :lol:

osman kardeş.

murat beyin dediği doğru kanımca.

senin bahsettiğin konu ayrı. zaten dosya açmadan sınava giremiyoruz .değil mi?

dosya açtırıp, sonra sınavı kazandıktan sonra 1 sene içerisinde bir yer bulup 2 sene iş günü çalışma zorunluluğu var.

bunun tevsiki (belgelendirilmesi) nasıl olacak.

SSK

saygıyla

Ben 2004 Ağustos Ayında Staj dosyası Hazırladım. .01.09.2004 tarihi itibarıyla ssk girişimi yaptım. 2004 kasım staj başlatma sınavını geçtim. 1 Eylülden itibaren stajımı başlattım. Üzücü Haber Şu ki Geriye dönük staj başlatma 2005 Yılından İtibaren kaldırıldı. Odanızdan öğrenebilirsiniz.Hayırlı çalışmalar dilerim.