fonradar

Staj notu.

• Konbuyu başlatan delkem
  • Başlangıç tarihi
D

delkem

Ziyaretçi
Saygıdeğer stajyer arkadaşlarım bu staj notu her yıl ayrı ayrımı veriliyor yoksa staj sonunda bir kereye mahsus mu veriliyor.

Saygılar.

Ynt: Staj notu.

Her yıl vermek zorunda değilsiniz diye biliyorum ki ben vermedim İsmmmo da istemedi ancak bana tavsiye edilen belgeli ile olan ilişkileri garanti altına almak yada belgelinin staj sonunda bir terslik çıkarmaması için staj notunun ilk yıl sonunda odaya vermenin daha faydalı olacağı idi.

stonhand ' Alıntı:
Her yıl vermek zorunda değilsiniz diye biliyorum ki ben vermedim İsmmmo da istemedi ancak bana tavsiye edilen belgeli ile olan ilişkileri garanti altına almak yada belgelinin staj sonunda bir terslik çıkarmaması için staj notunun ilk yıl sonunda odaya vermenin daha faydalı olacağı idi.

Her yıl vermek zorundasın.Ara dönem olarak geçiyor.İstisnalar olabiliyor tabiki.Mesela benim stajımın bitmesine 3 aydan az kalmıştı ve şirket değiştirmiştim.Sadece ilk dönem verdiğim not geçerli oldu.Ama devamlı bir şirkette çalışıp bitirenler her yıl vermek zorundalar.

Bendeniz Eylül/2009 stajyerim Ekim/2010 ayında mı staj notunu vermem gerekir... saygılar...

delkem ' Alıntı:
Bendeniz Eylül/2009 stajyerim Ekim/2010 ayında mı staj notunu vermem gerekir... saygılar...

İSMMMO aradım kendim içinde aradım. Oda 2008 mayıs stajeri iseniz 2009 mayıs ayına kadar staj notunu getirmelisiniz yok getirmediysenizde sorun olmaz şimdide getirebilirsiniz dedi.
Tabi bunu İsmmmo dedi diğer odaları bilemem hatta konu ile alakalı notun hangi tarihlerde verilmesi gerektiğine dair ismmmo nun sitesinde bilgide mevcut buda linki

http://www.istanbulsmmmodasi.org.tr/html.asp?id=5751

yukarıda verdiğim yanlış bilgi için özür dilerim bari şimdi açıklayıcı bir bilgi vererek telafi etmiş olayım.