fonradar

Staj yeri bulamıyorum ...Lütfen yardımcı olun ...

Merhaba . Zorlu bir süreçten sonra 19 Kasım 2011 Staja Başlama sınavını kazandım . Fakat şimdi staj yeri bulamıyorum . İşsizlik beni bunalttı diyebilirim . İstanbul Tarabya semtinde ikamet ediyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen desteğinizi ve dualarınızı eksik etmeyin . Şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: Staj yeri bulamıyorum ...Lütfen yardımcı olun ...

Öncelikle tebrik ederim,hayırlı olsun.Canını sıkmak istemem ama staj yeri bulmak sıkıntılıdır,keşke önceden bir yerde çalışıyor olsaydın,özellikle staj yapabilceğin bir yerde:S

nefesini__tut ' Alıntı:
Öncelikle tebrik ederim,hayırlı olsun.Canını sıkmak istemem ama staj yeri bulmak sıkıntılıdır,keşke önceden bir yerde çalışıyor olsaydın,özellikle staj yapabilceğin bir yerde:S

Teşekkür ederim . Canım yeterince sıkıldı sorun değil yani bundan daha fazlasını da yaşadım . Ayrıca şartlar bu yönde gelişti . Bende isterdim önceden bir yer bulmayı ama olmayınca olmuyor işte ...

istanbul Odası zorunlu staj eğitimde staj sınavı kazanıp da yer bulamayanlara staj yeri bulabiliriz diye söylüyorlardı bence rica et.

aazakli ' Alıntı:
istanbul Odası zorunlu staj eğitimde staj sınavı kazanıp da yer bulamayanlara staj yeri bulabiliriz diye söylüyorlardı bence rica et.

Biliyorum fakat ordanda bir şey çıkmadı . Ben olabilecek tüm imkanları değerlendirdim . Ama olmuyor işte ...