fonradar

Staja Başlama Sınavına Hazırlık Kitap ve CD leri Hakkında

idbilek

Katkı Sunan Üye
MERHABA ARKADAŞLAR
yeni staja başlama sınavına giripte kazanan arkadaşlar hangi kitaplara çalıştıklarını yazarlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler

selam,

"stajerler gelin tanışalım " başlıklı forumu incelerseniz aradıklarınıza ayrıntılı cevap bulabilirsiniz...

İyi günler...

MERHABA
Gülay hanım sizin durumunuz nedir.Eğer Staj sınavına girmiş iseniz sizin tavsiyenizi alabilirmiyim .
Teşekkürler

selam,

sn.idbilek,

Staj başlatma sınavına katılmadım ama 2006 da yapılacak sınavlara katılmayı düşünüyorum. Benim de kaynak kitaplara ihtiyacım vardı. Ben detaylı bilgiye bahsettiğim başlıktan ulaştım.

Sanırım benzer durumda sayılırız. Umarım şansımız açık olur sınavlar karşısında.

Sınavlarda başarılar diliyorum.

MERHABA
SAYIN Gülay
4 Martta yapılacak SMMM Staj Sınavına Başvuru yaptım.
siz hangi kitapları alacaksınız birey olarak yazarsanız daha iyi bilgileneceğim kanısındayım
Teşekkürler

genel kanı islam çankaya yönünde, ek kaynaklar için forumda kısa bir araştırma yapabilirsiniz

MERHABA
Ogün Bey Teşekkür ediyorum.Eğitim Seti ( TESMER ) çalışanlar varsa onlarda fikirlerini aktarabilirse sevinirim.Bende İslam ÇANKAYA dan çalışmayı düşünüyorum ama yinede fikir edinmek istedim herkese teşekkürler ilgilerinizi bekliyorum.

ben ilk girişte sadece islam çankaya ile hazırlanarak kazandım, cd lerin yararına pek inanmadım inanmıyorum da yada kurslara. sorulan soruların büyük bölümü sözel konulardır yani okuyarak halledilebilecek şeyler biraz da araştırmak lazım kendim okuyabilecekken neden başkasının okuduğunu dinleyeyim. Ben bu mantıkla hareket ettim ama her kesin farklı bir yoğurt yemesi vardır diyelim, umarım başarılı olursunuz

MERHABA
Ogün Bey Çok Teşekkür ediyorum ilginizden dolayı kafamda oluşan bir kaç soru işaretini kaldırdınız Aynen size katılıyorum.
Sınavlarda Başarılar