fonradar

Stajerlere Özel (Sınava Yönelik Paylaşım Alanı)

• Konbuyu başlatan mevlutozarslan
  • Başlangıç tarihi
paylaşımın için çok teşekkürler diğer ellerinde döküman olan arkadaşlarda yazsın o zaman.

Merhaba arkadaşlar,
Paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Yararlı olacağına inanıyorum.
Bu forumu güncel tutalım arkadaşlar. Ben de gördüğüm kaynakları paylaşacağım.
Sevgilerimle.....

Ümit arkadaşımın mesajıyla benim bir mesajım silinmiş ...
Gözükmüyor...

Yanlış olan ne? Neden silindi?

Sayın admin cevap verirse çok sevinirim..

eklenen linkler site reklamı olarak algılanıp siliniyor, bende tamer beyin mevzuat takip başlığına link yollamıştım o da silinmiş sanırım makaleleri ve dosyaları olduğu gibi buraya aktarmamız ladım ki bu çok zor bir iş

belki buraya önceki yıllarda sorulan yeterlili sorularını ekleyebiliriz link olarak değil tam açılımını ben buldukça eklemeye çalışıcam

Mesajımın tamamının silinmesini bana yapılan bir saygısızlık olarak algılıyorum ve bu kabalığı yapan forum yöneticisine aynen iade ediyorum
Belli ki admin ya da her kimse fazla bilgisi olmadan bazı şeyleri yapmaya çalışıyor oysaki sadece linki silebilir ya da editleyebilirdi.....
Ayrıca arkadaşlar buraya verilecek linkleri kendi hostumdan yayınlayabilirim yada mevlutozarslan arkadaşımızın yaptığı gibi rapidshare ya da megaupload'a gönderebiliriz.

Arkadaşlar elinde Dış Ticaret İşlemleri ve Enflasyon muhasebesi ile ilgili döküman olan var mı?

stajyerler ıcın boyle bır baslık acılması hos olmus.
fakat oncekı yıllardakı soruları tek bır kıtapta bulabılırsınız.
yenı cıkan soruları odadan ısteyın verıyorlar.
ızmırde bora beyden ısteyebılırsın konsılyer.
hazır halde duruyor.
ıstanbulda da fotokopı cekme sansınız var.
o yuzden buraya atmak cok da mantıklı olmaz.
benım merak ettıgı.su kurslar.
su andakı ucretı 800 ytl cıvarında.
ben sozel derslerden kurs dusunmuyorum.
sayısal derslerde faydası olabılır.
2-3 ders ıcın kursa gıdılıyor mu yoksa butun derslerden gıdıp 800 ytlyı gozden mı cıkaracagız.
ee tabe sınavları gectık dıyelım bı 2000 ytl de ruhsat parası var ona hıc deyınmeyelım ıstersenız.

odadan sınav sorularını verdiklerini bilmiyordum şu ana kadar salt para verdiğimden aklıma gelmedi sanırım teşekkürler ayk