fonradar

Şubede Staj

merhabalar. şubede staj hakkında bir sorum olacaktı.

stajımın bitmesine 6 ay kaldı ve cok iyi bir firmadan teklif geldi ama calısacagım yer firmanın şubesi olacak.

firma ankara merkezli, calısacagım şube konya'da

izlemem gereken yol nedir acaba?

Staj ticari şirketlerin kanuni merkezlerinde yapılır. Şubelerde, temsilciliklerde, şantiyede..vb. staj yapılamaz ilgili maddede aynen bu yazıyor

Evet, bu şartlarda merkezde staj yapmış oluyorsunuz.

öyle olacak artık oben bey.

bu kadar ugrastırılmazki. staj sınavını kazanana kadar zaten akla karayı seciyoruz.

sonrasında buralarda staj olmaz v.s. v.s.

yahu ben zaten muhasebecilik yapacagım ve merkeze bağlı calısacagım. sanki kaçak ruhsat ile smmm bürosu acacaz.

öyle olacak artık oben bey.

bu kadar ugrastırılmazki. staj sınavını kazanana kadar zaten akla karayı seciyoruz.

sonrasında buralarda staj olmaz v.s. v.s.

yahu ben zaten muhasebecilik yapacagım ve merkeze bağlı calısacagım. sanki kaçak ruhsat ile smmm bürosu acacaz.

Çok iyi anlıyorum sizi, aynı sorunları yaşadık maalesef.
Allah yardımcınız olsun, tez vakitte bu sıkıntılardan kurtulmanızı diliyorum.

unutmamanız gereken bir nokta var geçici bir sürede olsa 3 sefer stajda göründüğünüz yerde bulunmadığınız tespit edilirse stajınız yanıyor bunu atlamayım.stajınızın bitmesine 6 ay kala bu riske atılır mı??

unutmamanız gereken bir nokta var geçici bir sürede olsa 3 sefer stajda göründüğünüz yerde bulunmadığınız tespit edilirse stajınız yanıyor bunu atlamayım.stajınızın bitmesine 6 ay kala bu riske atılır mı??

3 kere ''yok'' yazılırsanız stajınız yanıyor.

bu ülkede kacak smmm bürosu isletenlerin stajları iptal edilmiyor, ben ne yapmısım?

sırf staj icin böyle bir teklifi kacıramazdım. smmm olupta bürodan cıkamamak var bu isler şans ve sirketler düzeyinde belgeye falanda bakmıyorlar.

haklısınız ama durum bu ben yazmadım kanun maddelerini kaldıki staj dönemim içerisinde doğum yaptım ve benzer bir sorunla karşılaştım şükür benim bitti darısı başınıza

haklısınız ama durum bu ben yazmadım kanun maddelerini kaldıki staj dönemim içerisinde doğum yaptım ve benzer bir sorunla karşılaştım şükür benim bitti darısı başınıza

egesu hanım smmm kadar eziyetli bir belge yok. neden bu kadar zorluyorlar anlayamıyorum.

belgeyi almıssınız adınıza sevindim artık ben kac senede alırım bilemiyorum :)