fonradar

Temmuz 2009 kazananlar nerdesiniz!?!

arkadaşlar kazanan adaylar ne yapmayı düşünüyor. kim patrona rest çekecek kim aynı maaşa talim kim büro açıp bende varım diyecek. Kim büyük hissediyor ;D

Ynt: Temmuz 2009 kazananlar nerdesiniz!?!

Öncelikl Kazanan herkesi tebrik ediyorum.

Ben işimde çalışmaya devam edicem. Belki ileride kullanırım. :)

Büro açmak mükellef bulmak zor iş bağımlı çalışmak o da zor. ne yapacağım bilmiyorum.

büroda işçiliğe devam heralde belli bir süre daha. patron anlar derdimizi heralde:) bu saatte oturup patron karşısına geçip ''mevcut durumu yeniden değerlendirelim'' desek şık olmaz diye düşünüyorum, yıl sonunu bekleyelim. 30.11.2009 da hesap görelim dedim sadece. :) ağır oldu biraz ya bilmiyorum:)

hayalişçisi ' Alıntı:
büroda işçiliğe devam heralde belli bir süre daha. patron anlar derdimizi heralde:) bu saatte oturup patron karşısına geçip ''mevcut durumu yeniden değerlendirelim'' desek şık olmaz diye düşünüyorum, yıl sonunu bekleyelim. 30.11.2009 da hesap görelim dedim sadece. :) ağır oldu biraz ya bilmiyorum:)
Patron derdimizden falan anlamaz. En kısa zamanda konuşmak gerekiyor ben öyle yapıcam engeç bu hafta içinde konuşurum heralde. belgeyi aldık ama sevinemiyoruz. Allah yardım eder inşallah.

Ben kimseyle konuşmayı düşünmüyorum. Stajda ve yeterlilikte okey ancak bu saatten sonra her geçen gün boşa. Daha fazla tecrübe ve deneyim için biran evvel yeni bir iş bulmalıyım. Burda kendimi geliştirebileceğim bir ortam yok çünkü.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Arkadaşlar,ilk etapta maddi anlamdaki gelişmeler sizi tatmin edebilir ama,o işyerinde veim alamıyorsanız oradan çıktığınızda sudan çıkmış balık gibi olacağınıza inanmanızı istiyorum.Çevremde bu durumu yaşayan çok tanıdığım var.İşi çok iyi öğrenin sonra da kaymağını yiyin.Acizane fikrim bu yönde ;)

Öncelikle herkese hayırlı olsun

Ben şimdiden mükellef bulmak için uğraşıyorum. Ayrıca işyerinde çalışmaya devam ediyorum şu an. Ama iş yerinde çok fazla kalabileceğimi zannetmiyorum.

Malum şirkette kimse biz muhasebecileri sevmez.

Arkadaşlar sınavı kazanmadan önce tek isteğimiz sınavdan başarılı olmaktı. Şimdi sınavı kazandık çok şükür. ama işler karıştı işten ayrılmanın eşiğindeyim ve ne yapacağımı bilemiyorum. Sizce bir şirkette bağımlı çalışmak nasıl olur ben hep büro muhasebeciliği yaptım. Şuan büro açsam 5 defterim var. Bulunduğum il dışına çıkıp iş aramak ne kadar mantıklı olur. Kafam karmakarışık. Sizler ne yapıyorsunuz görüşlerinizi yazarsanız fikir açısından faydalı olabilir.

stajyer2007 ' Alıntı:
Arkadaşlar sınavı kazanmadan önce tek isteğimiz sınavdan başarılı olmaktı. Şimdi sınavı kazandık çok şükür. ama işler karıştı işten ayrılmanın eşiğindeyim ve ne yapacağımı bilemiyorum. Sizce bir şirkette bağımlı çalışmak nasıl olur ben hep büro muhasebeciliği yaptım. Şuan büro açsam 5 defterim var. Bulunduğum il dışına çıkıp iş aramak ne kadar mantıklı olur. Kafam karmakarışık. Sizler ne yapıyorsunuz görüşlerinizi yazarsanız fikir açısından faydalı olabilir.
[/quot

öncelikle hayırlı olsun
eğer bir yıl boyunca kendi başına ayakta kalabilecek isen, yani para kazanmadan bir yıl kendine bakabilecek isen kira elektrik su vb. o zaman büro aç
öbür türlü çok zor. zaman isteyen bu işler.
Allah yardımcımız olsun.
ben bi şirkette muhasebe de çalışıyorum. belge almamı destekliyolar kaliteli personel olursun diiye.ç
o seebple ben şimdilik devam etmeyi düşünüyorum. sen de iyi düşn doğru karar ver.
başarılar diliyorum.

sayın stajyer2007 şuan büro açsam 5 mükellefim hazır diyorsun bence hiç düşünme büronu aç forumda takip ettiysen eylül duru arkadaşımız hiç defteri olmadan mart sonucunda bürosunu açmış şuan 3 mükellefi olduğunu söylüyor. bu işler bir anda olmuyor ama başlamak önemli üstelik büro işinide bilen birisisin. insanın kendi işi her zaman bir başkadır.tavsiyem macera aramaktansa bildiğin yolda emin adımlarla yürümen
saygılarımla

FERCEY ' Alıntı:
sayın stajyer2007 şuan büro açsam 5 mükellefim hazır diyorsun bence hiç düşünme büronu aç forumda takip ettiysen eylül duru arkadaşımız hiç defteri olmadan mart sonucunda bürosunu açmış şuan 3 mükellefi olduğunu söylüyor. bu işler bir anda olmuyor ama başlamak önemli üstelik büro işinide bilen birisisin. insanın kendi işi her zaman bir başkadır.tavsiyem macera aramaktansa bildiğin yolda emin adımlarla yürümen
saygılarımla
İlginiz için teşşekkür ediyorum. Bende kendi işin gibisi olmaz diye düşünüyorum. Hakkımıza hayırlısı olsun.

selam, ben de temmuz/2009 da smmm belgesini almaya hak kazandım.gerek yüksek maliyet ve gerekse şu an getirisi olmadığı için beklemedeyim.ancak çok beklemeyi düşünmüyorum.umarım düşündüğüm yolda gider herşey.burdan tekrar kazanan arkadaşları kutluyorum.