fonradar

Temmuz 2009 Yeterlilik Tahminleriniz !

kerem81

Katkı Sunan Üye
Arakadaşlar temmuzda giren herkes tahminlerini yazsın açıklanınca yine bu konuda karşılaştıralım. Bakalım tesmerle bizim yanılma payımız kaç?

Ben 4 dersten geçeceğimi düşünüyorum . 5 sürpriz olur ( iyi de olur) :)

Ynt: Temmuz 2009 Yeterlilik Tahminleriniz !

ben hukuktan kalırım. 6 sından geçerim.
finansal analizden dehaya göre geçiyorum. net satış / ort.tic. borç sa

Bende 5 taneden geçerim (İnşallah) Maliyet ile meslektende ikiside 40 yapıyor kısacası 7/5 gelir.

benim 3ü kesin.denetim şüpheli.3ünden kesin kalıyorum.vergi meslek hukuk

iyi oldu bu bölümün açıldığı sıcağı sıcağına bence beklediğimiz notlarıda yazalım. aradan 2 küsür ay geçecek ve unutucaz. ozaman az çok cevaplarımızın yakınlığınıda biliyoruz zaten kıyaslama yaparız birbirimizle . itiraz etme yolları açılır.
mesele ben denetim vergi ve maliyetten kalırsam kesin itiraz ederim. en az 70 bekliyorum bunlardan.
analiz ve meslekten 50 ,hukukta ya 40 alırım yada verirlerse 50

hukuk ve meslek ikisinden de 50 ile geçmeyi düşünüyorum hukuk biraz kritik. ümitli olmassam 2 ay moral bozukluğu ile yaşayacağım. inş. beklentilerimin tersi olmaz.

Benim dört dersten girdim. Vergi, Meslek,Hukuk ve Analiz. Neyse ki maliyeti ve diğerlerini daha önce vermiştim.
Hukukdan kesin kalırım. Diğerlerinden de ya 50 ile geçerim yada 40'larla kalırım :'(

kerem81 ' Alıntı:
Arakadaşlar temmuzda giren herkes tahminlerini yazsın açıklanınca yine bu konuda karşılaştıralım. Bakalım tesmerle bizim yanılma payımız kaç?

Ben 4 dersten geçeceğimi düşünüyorum . 5 sürpriz olur ( iyi de olur) :)

ben analiz ve vergiden girdim.analizden kalırım yani ben komisyonda olsam beni geçirmem.vergiden ise kendime en az 50 veririm.takdir komisyonun artık.inşallah ikisi de 50 gelir ve kurtulurum bu dertten.

benim tek denetim var çok kıt not verirlerse 45 te kalırım. biraz daha ılımlı olurlarsa 50 60 arası alırım.

Ben analizi martda verdim 77 ile. Kendimce kıl payı geçerim derken 77 süpriz oldu, o yüzden geçersin bence moralini bozma...

erayae ' Alıntı:
benim tek denetim var çok kıt not verirlerse 45 te kalırım. biraz daha ılımlı olurlarsa 50 60 arası alırım.

Pardon analiz yazmışım yanlışlıkla denetimi verdim 77 ile martda... Allah mı söyletdi acaba analizden de 77 ile geçecekmiyim ne :)
aturkan ' Alıntı:
Ben analizi martda verdim 77 ile. Kendimce kıl payı geçerim derken 77 süpriz oldu, o yüzden geçersin bence moralini bozma...

erayae ' Alıntı:

aturkan ' Alıntı:
Pardon analiz yazmışım yanlışlıkla denetimi verdim 77 ile martda... Allah mı söyletdi acaba analizden de 77 ile geçecekmiyim ne :)
aturkan ' Alıntı:

erayae ' Alıntı:

inşallah geçersin sen de bitsin gitsin artık ..........

Analizden kesin geçerim Maliyetten 2. sorumun sonucu doğru fakat denklem kurmadan yaptım 50 verirlerse geçerim. Meslek Hukuku için bişey diyemiyorum geçen sınav 60-65 bekliyordum 30 geldi. Bu sınav 70 bekliyorum 35 gelmezse geçerim. Meslek Hukuku kabusum oldu

Ömer 54 arkadaşım bu konuda tahminlerimizi paylaşıyoruz. Sorunu denetim ile ilgili açılmış konuda paylaşabilirsin.

bes dersten gecerım. analiz ve vergi hk. kalırım.

valla herkes komisyon puan dagıtıyor dıyor ama ben de meslekten en ez 60 beklerken 37 ıle kaldım banamı bunların garazı anlamadım kı inş bu sefer de kabus olmaz bızım ıcın

bende temmuz sınavına ilk kez girdim...dersleri ayırdım temmuz için işlerin yoğunluğundan dolayı kolay derslere hazırlandıımm.. muhasebe,meslek hk ve denetimden geçerim gibi geliorr..diğerleri aralığa kalacak....aralıkta bu işi bitirmek istiorumm..çok sıkıldım artık :(

denetim ve analizden sıkıntıdayım eğer bunları geçersem bitecek gibi. denetim en sıkıntılı olduğum ders % 100 40 gelir % 70 45 gelir % 50 50 gelebilir.