Türkiye 0 - 1 Romanya

administrator

Administrator
Yönetici
Forum Yönetimi
Ekli dosyayı görüntüle 22
A Milli Futbol Takımımız 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri (D) Grubu'ndaki üçüncü maçında Romanya'ya 1-0 mağlup oldu.Konuk ekibe galibiyeti getiren gol ilk yarının uzatma dakikasında Gheorghe Grozav'dan geldi.
Bu sonucun ardından Millilerimiz, üçüncü maçında ikinci mağlubiyetini almış oldu. Kadıköy'de üç puanı alan Romanya ise oynadığı üç maçı da kazanarak 9 puana ulaştı.

Önümüzdeki maçıda kaybedersek, Abdullah Avcı istifa edecektir.
İnadım inat bir teknik direktörmüş.
Selçuk Şahin' i oynatmamaktaki ısrarı ile, Sercan' ı ve Hamit' i oynatmaktaki ısrarını anlayabilmiş değilim, herhalde kovulmak gibi bir amacı var diye düşünmeye başladım.Emre Çolak değişmez ismi olmalı Milli takımın, ayrıca Aydın' da kendini geliştirdi artık.Sercan' larla, Tunay Torun' larla olacak iş değil bu.
Milli takımın başında bir Türk antrenörün olmasını biz de istiyoruz ama, niye bu kadar bariz hatalar yaparlar anlamış değilim.

Bir zamanlarda Hakan Şükür ile kapışan Ersun Yanal vardı, böylee...Tabi Ersun Yanal gitmişti..Şimdide Abdullah Avcı gidecektir... Olan taraftara oluyor...

Velhasıl sonuç olarak, bir Dünya Kupasını da seyredemiyeceğiz.
Geçmiş olsun!

bana kalırsa, milli takımımızın başına gelen her Türk hocanın düştüğü hata olan egolarının tatmini.. hatırlayınız 2006 daki kupaya hazırlanırkende ersun yanal-hakan şükür polemiği vardı ve bize dünya kupasına maal oldu. şimdi de basın ve kamoyu yine bir futbolcu üzerine yoğunlaştı ve şu maçın analizini bile kimse yapamıyor herkesin söylediği tek şey selçuk inan.. biz neyi yapamadığımızı göremez isek, hayat boyu hiç birşey yapamayız.. Romanya maçıda bunun göstergesiydi..