Türmob sınav komedisi ...........!

servetciftci

Katkı Sunan Üye
20 soruluk bir online sınavı yapamayan tesmer-türmobun DENETLENMESİNİ istiyorum. DENETÇİ var mı tanıdığınız....:)))))

Ynt: türmob sınav komedisi...........

körler sağırlar birbirini ağırlar diye bir atasözümüz var. :) cuk diye oturur buraya.

arkadaşlar sınavın ortasında sistemden atarsa, explorer dan geri yapın cevapladığınız soru tekrar gelecektir. ve tekrar cevabı onayla butonuna basın. bir sonraki soruya geçene kadar bunu tekrarlayabilirsiniz. aksi halde sınavın sonuna ulaşmak mümkün değil :)

explorer geri yap demek klavyedeki ok işaretleri ile geri git demek ki acaba?Ben iki oldu giriyorum hep 5 veya 6 soruda atıyor...Bu nasıl şey ya....

explorer da önceki sayfaya dönmek için kullanılan ok tuşu..

arkadaşlar sorular nedir, gerçekten merak ettim ben yetkim olmadığı için gireymiyorum birisi paylaırsa sevinirim.

sorular kolay. anladıgım kadarıyla oda bir soru havuzu oluşturmuş ve herkes için farklı olarak sorular rastgele program tarafından seçiliyor. sadece sorularda değil şıklarda değişiyor...

öğleden önce hiç takılmadan testleri çözdüm. sanırım birden yüklenmeden dolayı server şişmesi oldu....

deeper_blue ' Alıntı:
öğleden önce hiç takılmadan testleri çözdüm. sanırım birden yüklenmeden dolayı server şişmesi oldu....

aynen,ben de şimdi cevapladım, hiç sorun çıkmadı..

Arkadaşlar bu sınava TTK ve TFRS eğitimini tamalayanlar girebiliyor di mi?
(Emin olmak için soruyorum)

sınavda ne sınav olmuş. sorular tam bir komedi.

Yahu böyle rezillik varmı arkadaş 19 uncu soruya kadar geldim sonra sistem bir gitti geldi hopp soru 1 yuh be kardeşim bari bi hafıza sistemi yapın bi şey yapın ula son soruya gelmişim olurmu ya insaf be

Sizin yaptığınız yapacağınız sınava ben ne diyim şimdi sağlam giydiricem üyelik gidecek ulan insafınız kurusun bi kere 19.soruda gitti şimdide 13 e geldim gitti ya böyle dengesiz bir sistemmi olur be çat diye gidiyor sonra baştan başla bunlar dalgamı geçiyor adammı seçiyor cinnete geldim gene başlarım sınavınada denetiminede en temizi gecenin köründe girmek lanet gelsin geçici zamanı gelmiş gitti kaç saatim haybeye ya

Üstad Eğerki hata ekranı geliyorsa f5 diyerek sayfayı yenileyin kaldığı sorudan devam ediyor. Eğer ki soruyu cevaplamada uzun bekleme (3-4 dk. tahminimce) yaparsanız komple sistemden atıyor.
Saygılar.

Üstat yok denedim kafayı yedirtti geri aldım şifre ekranına dönüyor f5 yaptın gene şifre ekranına dönüyor şifreyi girdimmide en baştan sınavı başlatıyor akşam bir taraftan bankaları giriyorum bir taraftan sınava bakayım diyorum vallahi cinnete getirdiler işmi yetiştiricez sınavmı olmaya çalışıcaz vallahi rezillik

Dün akşam bende 21:00 da oturdum bilgisayar başına 10-15 dk. çözeyim diye ne 10-15 dk.sı tam 22:45 de bitti. Bahsettiğiniz gibi 3 sefer baştan başladım.

bu sınav, ne sınavı arkadaşlar..
ne odadan bir haber nede başka bir yerden haber geliyor.

girmek mecburi mi?
ben ttk ve kobi tfrs eğitimine girdim.
bu sınava girmem gerekiyor mu?

türmob eğitim portalından mı girmek gerekiyor

Sınava girmek gerekiyor ki bu sınavın olacağını TTK eğitiminde eğitmenler söylemişti. Bugün bayaa bir cebelleştikten sonra sonunda geçtim denetim eğitimlerine katılabilirsiniz yazısı nihayet çıktı.
Odalardan haberi yok derkende ismmmo hem sms le hemde maille sınavın olacağı bilgisini verdi
Haydi denetim eğitimlerinde görüşmek üzere artık ne olacaksa şurda yeni TTK nın girmesine kaldı 1,5 ay hala ortada bir tane denetçi yok bu ekmeği göz göre göre YMM lere yedirecekler ya neyse