fonradar

Ünvan Tadılatında Müdür Değişikliği de Oluyor mu

Elaj

Katkı Sunan Üye
Unvan tadılatında müdür değişikliği de oluyor mu

ben yapıyorumda yeni ünvanda yenideden ortaklar kurulu kararıla imza beyannamesi

Ynt: Unvan tadılatında müdür değişikliği de oluyor mu

hayır olmuyor,
sadece ticaret sicil gazetesi ile birlikte notere gidip imza sirkülerini yenilemelisiniz

biz ünvan değişikliği olduğunda
tadil kararı
tadilat metni
ortaklar kurulu kararı
yeni ünvana göre imza beyannamesi hazırlıyoruz

jale_7 ' Alıntı:
biz ünvan değişikliği olduğunda
tadil kararı
tadilat metni
ortaklar kurulu kararı
yeni ünvana göre imza beyannamesi hazırlıyoruz

Ekstradan Masraf Ödeyip Noterleri Ve Tic.Sicili Zengin Etmek İstiyorsanız Yapabilirsiniz Tabiki.

sicil memurluğu öyle istiyor başka yerde nasıl yapılıyor diye öğrenmek istemiştim

jale_7 ' Alıntı:
sicil memurluğu öyle istiyor başka yerde nasıl yapılıyor diye öğrenmek istemiştim

Biz Sadece Ünvan Tadil Kararı Ve Tadil Tasarısını Sicile Veriyoruz Kabul Ediyorlar.
Ticaret Sicil Gazetesi Geldikten Sonra İse Şirket Müdürünü Notere Gönderip Yeni İmza Sirkülerini Çıkartıyoruz, Şu Ana Kadar Bu Yöntemle Sicil Memurluğunda Bir Sorun Yaşamadık,, Ama Dediğnizi Gibi Değişiklik Gösterebiliyor Sicil Memurluklarından Sicil Memurluklarına Uygulama. İyi Çalışmalar

tşkler doğrusunu söylemek gerekirse ben aslında sicil memur yardımcısıyım diğer scil memurluklarında nasıl olur diye merak ettim

Ynt: Ünvan Tadılatında Müdür Değişikliği de Oluyor mu

jale hanım deneyimlerinizi özellikle tescilde yaşadığınız sorunlarınızı paylaşırmısınız

jale_7 ' Alıntı:
tşkler doğrusunu söylemek gerekirse ben aslında sicil memur yardımcısıyım diğer scil memurluklarında nasıl olur diye merak ettim
jale hanım deneyimlerinizi özellikle tescilde yaşadığınız sorunlarınızı paylaşırmısınız

Unvan tadilatında yeni müdür atanmasına gerek yok.
Unvan tadilatından sonra ilgili kişi Gazete ile birlikte Notere gidip yeni unvan ile İmza Sirküleri çıkarabilir.
Belki yeni unvan altında atılmış imza beyannamesi isteyebilirsiniz; ama müdür için yeniden karar alınmasına gerek yok.