fonradar

Üstadlar Yardım

Merhaba hocalarım ben meslekte yeniyim henüz 3 aydır çalışıyorum ve meslek adına kendimi çok cahil hissediyorum kendimi geliştirmek istiyorum ama nereden başlamam gerektiğini bilemiyorum sizin öneriniz var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim.Birde çalıştığım yerde pek bişey öğretmiyorlar gibi geliyor bana şimdiye kadar bir eczanenin aldığı malları bir isg firmasının da yaptığı satışları girmeyi gösterdiler genelde boş boş oturuyorum ofiste resmi dairelerde iş olursa onları hallediyorum sizce normal mi yoksa ağır mı ilerliyoruz fikirleriniz önemli ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Mesleği öğrenmek istiyorsan büro bence en iyisi. Şirketlerde abuk sabuk işlerle uğraştırıyorlar. Alakasız işlere koştururlar uzak kalırsın kendimden biliyorum... Yavaş yavaş olur öğrenmek isteyen zaten her türlü öğrenir o ayrı. Buraya gelip soracak kadar azimli olduğunu düşünerek bence bir büroda çalışıp işi detayına kadar öğrenmeni öneriyorum. Staja giriş sınavına hazırlanın zaten işin temelini derslerde öğreneceksiniz büroda da uygulamayla pekiştirip 3-4 senede halledersin.