fonradar

Uzun Süreli Raporlarda Erken Para Alınabilir Mi?

ZİNDAN

Moderator
Forum Yönetimi
Merhaba;

Analık gibi uzun süreli raporlarda rapor parası benim bildirim en az 10'ar günlük süreler ile Sgk'dan alınabiliyor, ancak 4-5 ayı bulan raporlarda sistem raporun bitiş tarihi gelmeden onaylanmasına izin vermiyor.
Manuel rapor girişi yapmamız parçalı şekilde birbirini takip edecek şekilde, mümkün müdür?

Diğer yandan manuel girişlerde Sgk'nın rapor parasını da vermiyor diye biliyorum?
Uygulamada bunun çözümü nasıl yapılıyor arkadaşlar?

Ne yazıkki manuel onay kısmından yapılan işlemlerde para yatırmıyor kurum. Mutlaka elektronik kısımdan onay verilmesi gerekiyor. Ben çok uzun raporlarda 1'er aylık dönemler halinde onaylıyorum elektronik sistemden. Personel alıyor aylık olarak parasını bir sorun olmuyor.

1'er aylık nasıl onaylayabiliyorsunuz?
Uzun dönemli raporlarda yukarda da belirttiğim gibi, rapor bitiş tarihi gelmeden onaylanmasına izin vermiyor?

Daha dün bir tane onayladım yeni. Başlangıç tarihini seçiyorum 30 gün sayıyorum bitiş tarihini seçiyorum onay veriyorum. Sonraki ay gelince tekrar elektronik sistemde giriyorum zaten otomatik son onay verdiğim tarih çıkıyor tekrar 30 gün sayıp onaylıyorum.