Vergi hukukundan kaynak önerisi olan var mı.?

arkadaşlar vergi hukukunu bir türlü geçemiyorum. bir sistem veya kaynak önerisi olan var mı? nelere dikkat etmeliyiz?

Ynt: vergi hukukundan kaynak önerisi olan var mı?

gokhanbayir ' Alıntı:
arkadaşlar vergi hukukunu bir türlü geçemiyorum. bir sistem veya kaynak önerisi olan var mı? nelere dikkat etmeliyiz?

özelden mail adresini at bana kaynağın kralını atıyım sana : )) geçmezsen gel bul beni

Ynt: Vergi hukukundan kaynak önerisi olan var mı.?

ateş34 bana da vergi notu göndermen mümkün mü tek dersim vergi kaldı 40 la kaldı[email protected]önderirsen çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar.

40 alan arkadaşım sınav kağıdın nasıldı. hangi soruları ne derece yanıtladın.

AMORTİSMAN SORUM HARİÇ DİĞERLERİ TAM DOĞRUYDU 50 Yİ KESİN BEKLİYORDUM 10 PUAN YÜZÜNDEN RUHSAT ALAMADIM MORALİM ÇOK BOZUK SENİN NASILDI?

Mesaj içeriğinde büyük harf kullanmayınız.

hizmet ve vergi mükellefiyeti cevaplarım iyiydi. 20şer puan bekliyordum. amortismandan da yarım verse diyordum. ama hoca harfi harfine kendi bildiği gibi cevap istiyor herhaldeki puan vermemiş. 40 aldım. 10 puanla kazanamadım ruhsatı.
itiraz edicem derhal

merhaba arkadaşlar..
benimde bu dönemden vergi kaldı.maliyetten girmamiştim zaten.yani sona iki dersle girdim..maliyetten kursa gidicem ama vergiyi ne yapacağım hiç bilmiyorum..kaynak önerilerini bende bekliyorum.

ben de mı ıtıraz etsem yaa benım hızmet sorusu dısında dıgerlerı yuzde 90 dogruydu hızmete de yazdım bırseyler ama hadı ondan hıc vermese deıgerlerınden az kırsa yıne 60 uzerı almam lazım bır dahakı sınavda bundan daha fazlasını yıne yazamam ılla bılmedıgım bır soru cıkar yanı.. off ıtırazlara baktıklarını hıc sanmıyorum bu arada hıc notu yukselen duydunuz mu kı daha once..

Arkadaşlar ben vergiden beklediğimin üzerinde aldım ve 70 puanla geçtim ancak kaynak olarak ağırlıklı olarak murat yıldızın internet sitesinde var olan ve sürekli de güncelleştirilen sınav konularıyla ilgili notlar mevcuttur oradan çalıştım ayrıca birde çıkmış soruları çözdüm ve ilk soru daha önce sorulmuştu son soru benzerleri defalarca sorulmuştu amortisman sorulmuştu kdv de hizmet ve hizmet sayılan haller de sorulabilecek sorular arasında mevcuttu dolayısıyla çıkmış soruları iyice çözün gerekirse ezberleyin ve ymm murat yıldızın sitesine bakın derim başarılar

Aralıktaki sınavda 70 ile geçmiştim. Murat dersanesinin notları ile hazırlandım. Gayet yeterliydi. Çıkmış soruları ezberleyerek ve uygulama sorularına çalışılarak geçilecek bir ders diye düşünüyorum. Kursa gidin yada Kurstan bir öğrencinin notlarını alın. Temiz not olmasın üstü yazılı bir not olsun. Önemli çıkabilecek yerleri işaretli olması açısından. İnşallah geçersiniz arkadaşlar.
S.M.M.M Ramazan Biçer

arkadasım oyle uzerı cızılı not bulabılecek bı arkadasın varsa bıze yardımcı olabılır mısın bugun ben kursu aradım uzak olmasına ragmen gıderım dıye bır ay once baslamıs kurs yenı acılmayacakmıs oyle dedı bayan zaten yarısını bıtırmısler etutlerde tamamla dedı ama nasıl olur bılemıyorum hıc tanıdıgım yok maalesef kursa gıden yanı aranızda oyle tanıdıgınız varsa ya da kursa gıdenler gecen notlarını satarsa vs almaya razıyım :((

ateş34 ' Alıntı:
gokhanbayir ' Alıntı:

özelden mail adresini at bana kaynağın kralını atıyım sana : )) geçmezsen gel bul beni

ateş34 size özel mesajdan e posta adresimi attım. banada yollayacakmsııız kaynağın kralını.. yollarsanız çok sevinirim.

ateş34 ' Alıntı:
gokhanbayir ' Alıntı:

ben de atsam özelden bana da atar mısın? geçömezsem eğer gelip seni de bulmam ,rahatsız etemm üstad
:)

slm banada notları atarmısınız ates34 özelde yazdım mailimi tşk.

banada not gönderirmisiniz,her türlü nota açığım,ihtiyacım var.ben aralıkta giriceğim ilk defa ve kendim hazorlanacağım.tavsiyelerinizi ve notlarınızı bekliyorum.çok teşekkür ederim.belgeyi alan arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun,sınava giricek arkadaşlarımada başarılar dilerim.darısı bize olsun:) [email protected]

ben bu donem ses kaydı eray mercan ve dehanın kıtabıyla calısacagım son hakkım notlar yetmedı gecemedım bırturlu belkı bu sekılde gecerım :(