fonradar

Yaşadığın Yerde Mutlu musun?

Merhaba, muhasebeci olarak yaşadığımız yerde ne kadar mutluyuz ne kadar işimizi yapmayı seviyoruz acaba başka bir yerlerde yaşamak istermiydik, küçük bi anket yapsak güzel olur diye düşündüm.

Mesleğim : Mali Müşavir
Bulunduğum Yer : İstanbul / Bahçelievler

Bulunduğum yerdeki iş olanakları : 10 / 10
Bul.yer.mesleği icra etmenin zorluğu : 7 / 10
Bulunduğum yerin yaşam standardı : 3 / 10
Bul.yer.sosyal imkanları : 10 / 10

Bul.yerde yaşamınıza ve işinizi yapmaya devam etmek istiyormusunuz ve neden : Kesinlikle hayır zaten bu anketi açmamdaki amaçda bu acaba benmi çok kötümserim ama istanbul beni sıkıyor artık işlerin içinde boğuluyorum kalabalığı, trafiği bıktırdı beni başımı alıp gitmek daha sakin daha mutlu olabileceğim bir yere gitmek istiyorum, tabi işimide bi taraftan yapabileceğim bir yere gitmek istiyorum

Sonuç : Mutsuzum :(

Ynt: Yaşadığın Yerde Mutlumusun?

Mesleğim : Stajyer
Bulunduğum Yer : İstanbul / Bakırköy

Bulunduğum yerdeki iş olanakları : 8 / 10
Bul.yer.mesleği icra etmenin zorluğu : 10 / 10
Bulunduğum yerin yaşam standardı : 5 / 10
Bul.yer.sosyal imkanları : 10 / 10

Bul.yerde yaşamınıza ve işinizi yapmaya devam etmek istiyormusunuz ve neden : evet istanbul sıkıcı stresi fazla bir yer ama istanbuldan başka yerde olamam aşığım buraya :) en azından bekar hayatımı burda geçirmek istiyorum evlenip mali müşavir olunca düşünürüm bende :p

Sonuç : Şimdilik Mutluyum :)

Ynt: Yaşadığın Yerde Mutlu musun?

Mesleğim : İnsan Kaynakları
Bulunduğum Yer : İnegöl / BURSA

Bul.yerde yaşamınıza ve işinizi yapmaya devam etmek istiyormusunuz ve neden : Hayır. İnsanlarla uğraşmak zor. Kendimi börtüye böceğe vermek istiyorum. Şanslı birileri bir yerlerde kalp krizi geçiriyor ;D

Siz mesleğinizden sıkılımışsınız anlaşılan :)

tüm oranlar aleyhimede olsa, mesleğimi yapmaktan, istanbulda yaşamaktan mutluyum. enbüyük mutluluğum yapabileceğim bir işim olması, saglıklı olmam vs vs...

sayın m.gür daha yolun başındasınız umarım mutluluğunuz daim olur.

sayın blackmoney istanbuldaki tüm oranlar aleyhimde olsa diyosunuz ama sizi buraya bağlayan sevdiren bi neden var onun yüksek kalması sizi buraya bağlıyo aslında, tabiki bir mesleğimizin olması günümüz şartlarında güzel bişey. ben daha doğrusu diğer il ve ilçelerdeki meslektaşlarımı merak etmiştim negibi sıkıntıları var diye.