fonradar

Yasak Dönemi İzin Yazısı

sergok

Katkı Sunan Üye
Merhaba,

Konu için doğru alan bulamadım.

Üretim yapan firmamız personelleri için nasıl bir yazı yazmalıyız yasak saatlerinde denetime takıldıklarında göstermeleri için?

PERSONEL SEYAHAT İZİN FORMU

İLGİLİ MAKAMA

xxxxxxxxxxxxx vergi dairesine xxxxxxxxxxxxx sicil numarasına ile kayıtlı bulunmakta olup aşağıda faaliyet kodu ve açıklaması bulunan iş ile iştigal eden taşımacılık (örn; üretim/tedarik.... firmanızın faaliyetini yazın) işletmesiyiz.

xx.xx.xx KARA YOLU İLE ŞEHİRLER ARASI YÜK TAŞIMACILIĞI (vergi levhasındaki nace kodu yazın)

T.C. İçişleri Bakanlığının 30/11/2020 tarihli ve 20076 sayılı Genelgesinin “EK-Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Muaf Yerler ve Kişiler Listesi” başlıklı bölümüne 10. Maddesindeki işletmemizin muaf olduğunu gösteren madde ibaresi eklenmiştir.

Sokağa çıkma yasağının uygulandığı günlerde faaliyetlerimiz devam etmektedir. xxxxxxxxx TCKN’li xxxxxxxxxxx yanımda çalışan personel olup çalışanlarımızın hizmetine ihtiyaç bulunmaktadır.

Söz konusu Genelge ile İşyeri Faaliyetimiz bu kapsama girdiği ve yukarıda belirtilen Kimlik bilgileri bulunan çalışanımız 01/12/2020 den itibaren hafta içi 21:00 ile 05:00 saatleri arasında ve hafta sonları Cuma 21:00 ile Pazartesi 05:00 saatleri arasında geçerli olmak üzere işyerimizde faaliyetimize devam edeceğimizi bildiririz.

İş bu belge çalışanımın sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olduğunu göstermek ve istenildiğinde ibraz edilmek üzere tarafımızca düzenlenmiştir.

Bu şekilde yazabilirsin.

Sanırım doğrusu bu kısıtlama saatlerinde çalışacak personelin isim vb bilgileriyle valilik-hıfzısıhha kurulundan izin almak .
Ekte bizim firmanın Ankara bürosunun kullandığı belgeyi görebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• izin.jpg
    izin.jpg
    83.3 KB · Görüntüleme: 8