fonradar

Yatırım Teşvik Belgesi Alarak İşveren Prim Desteğinden Yararlanmak ?

Rietveld

Tanınmış Üye
Arkadaşlar bu konu ile ilgili bilgisi olan veya daha önce bunu uygulamış olan var mı ?

Yatırım teşvik belgemiz var.İşveren hissesi devlet yardımından yararlanacağız.Bizim bulunduğumuz yer 6. bölge.Yani 7 yıl yararlanabiliyoruz.

Bu kanun nasıl uygulanıyor ? Aylık bildirge gönderirken hangi kanun maddesi seçilmeli ?

Kısacası bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim.

Merhabalar. Yatırım Teşvik Belgemizin, 15.05.2021 tarihine kadar süresi olduğunu görüyorum. " Yatırımın yararlanacağı destek ve unsurlar" -Genel- olarak mevcut bulunuyor. Sigorta primi işveren hissesi desteği'nden yararlanmamız mümkün müdür? Var ise de nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda siz değerli üstatlarımın bilgi ve tecrübelerini paylaşmasını rica edeğim.

Merhabalar. Yatırım Teşvik Belgemizin, 15.05.2021 tarihine kadar süresi olduğunu görüyorum. " Yatırımın yararlanacağı destek ve unsurlar" -Genel- olarak mevcut bulunuyor. Sigorta primi işveren hissesi desteği'nden yararlanmamız mümkün müdür? Var ise de nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda siz değerli üstatlarımın bilgi ve tecrübelerini paylaşmasını rica edeğim.

SGK'nın teşvikler sunumunda böyle bir bilgi mevcut. Umarım işinizi görür.

Sunuma buradan ulaşabilirsiniz.

1597224618006.png