Yazar Kasa Kapanışı Hakkında

acziyet

Katkı Sunan Üye
Herkese kolay gelsin, firmanın kapanışını 31.12.2019 yapmak istiyoruz ancak 13.01.2020 tarihine kadar her gün günlük z raporu alınmış ancak kesilen fiş hiç yok yani 31.12.2019'dan itibaren hep sıfır, bu durumda kapanışı 31.12.2019 yapmamızda problem olur mu

Merhaba
Servisin hazırlayacağı tutanakta en son fiş kesilen tarih yazacaktır.Yani kasanın son kullanıldığı tarih 31.12 yazarsa sıkıntı yok,Ama 13.01 yazarsa idare 13.01 tarihini baz alabilir.Servisle konuşun hangi tarihi yazıyorlar,bundan çok emin değilim.

Merhabalar, 2016 şubat ayında home ofis şekli
nde bir şahıs şirketi kurdfum didim/aydın bölgesinde ve yılbaşı öncesi aralık 2019 tarihinde kapanış verdim hem farklı ile yerleşiyorum hemde faliyetimi giderleri karşılayamadığım için durdumdum. 2 hafta kaddar sonra ocak ayı içerisinde yoklama tutulup kapanış gerçekleştirildi. takip edewn 4-5 günün sonrasında rreesen şirketim geri açıldı ve kapanış yoklamam sdistemden silindi vergi daireleri böylesine keyfi bir işlem yapabilirmi _? ben bir işe giripp çalışacğım bana engel değil deselerde ben farklı şehirden dewvamlı telefon yada bizzat vergi dairesine gidip sürekli bilgi alamam yeni defter tastik ücreti yada her ay muhsaaebe ücreti ödeyemem resmen maaşımdan bir kısım tutarı her ay bize bağlayacaksınız der gibi iş yapğılıyor ne yapmalıyım şahıs şirketini hiç kapatamayacakmıyım yada ltd şirketler gibi 1 yıl uğraşcakmıyım çk zor duruma düşürdüler beni lütfen fikir verin bana