Yazılı görüşlere katılıyorum-katılmıyorum

metyo

Tanınmış Üye
Site yöneticilerine bir önerim olacak.Daha önce önerildimi bilmiyorum.
Forumda yazılı mesajlara görüşlere katılıyorum katılmıyorum şeklinde butonlar eklenirse yazılan mesajların kullanıcılar tarafından daha sağlıklı değerlendirilebileceğini düşünüyorum.
Ayrıca istediğinizde kimlerin o görüşe katılıp kimlerin katılmadığını görebilecek bir sistem olursa çok daha güzel olur.
Katılıyorum katılmıyorum yerine başka kelimelerde bulunabilir.Tabi altyapı uygun mu?Çok zor olur mu?Bilmiyorum.
Benimkisi sadece bir öneri.Kolay gelsin

Ynt: Yazılı görüşlere katılıyorum-katılmıyorum

Bu düşüncenize katılıyorum,pratik olarak daha faydalı olabilir.

İyi bir fikir gibi görünüyor ama yorumlar iyice kısırlaşabilir.böylede bir handikap var.Örneğin " katılmıyorum" diyen birinin de gerekçesini yazmasında fayda var.

Doğru ama gereksiz yere mesaj yazılmasınıda önleyebilir.Örneğin hepimiz yapıyoruz mesajı aynen alıntılayıp katılıyorum diyoruz.Gereksiz yer işgali gibime geliyor.
Zaten çoğu arkadaşımız yorum yazarken gerekçisini ve mantığını yazıyor.Bu anlamda kısırlaşmaya yol açacağını sanmıyorum.
Birde şu açıdan bakın.Bir yorum yazıyorum örneğin.Sizde aynı fikirde olduğunuz için yazma gereksinimi duymuyorsunuz.ama ben sizin fikrinizi merak ediyorum.o zaman size özel ulaşmak durumunda kalacağım.Ki tercih etmiyorum böyle birşeyi.O zaman sadece merak ettiğimle kalıyorum.Böyle bir yer olsa en azından bakıp görebilirim katılanları katılmayanları.

metyo ' Alıntı:
Site yöneticilerine bir önerim olacak.Daha önce önerildimi bilmiyorum.
Forumda yazılı mesajlara görüşlere katılıyorum katılmıyorum şeklinde butonlar eklenirse yazılan mesajların kullanıcılar tarafından daha sağlıklı değerlendirilebileceğini düşünüyorum.
Ayrıca istediğinizde kimlerin o görüşe katılıp kimlerin katılmadığını görebilecek bir sistem olursa çok daha güzel olur.
Katılıyorum katılmıyorum yerine başka kelimelerde bulunabilir.Tabi altyapı uygun mu?Çok zor olur mu?Bilmiyorum.
Benimkisi sadece bir öneri.Kolay gelsin

Yazılı görüşünüze katılıyorum/katılmıyorum

:)