fonradar

Yeterliliğe Hazırlık Kitabı Hakk.

M.Gür

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar elimde 2007 yılı basımlı İslam Çankayanın yeterlilik hazırlık kitabı var 2008 baskısıyla arasında çok fark varmı bilmiyorum takip eden arkadaşar varmı acaba, 2007 basımından çalışılabilirmiyim.yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: Yeterliliğe Hazırlık Kitabı Hakk.

En basiti 3568 deki değişiklikler 2007 basımında olmaz.

Kasım sınavları smmm hukuku dersi için derli toplu bi kaynak lazım

stajyer32 ' Alıntı:

lütfen odaların dağıttığı kitaplardan çalış.. baka yerlerden zaten çıkmıyor. geçmiş sorulara bak. ama son 6 ayda çıkmış tüm eklentielri kesin oku.

stajyer32 ' Alıntı:

odanın son basım meslek kitabından iyisi yok ...

Merhaba

İslam Çankaya'nın yeni yeterlilik kitabınI(temmuzdan sonra basılan) dün arkadaş görmüş. Kitabı ikiye bölmüş. smmm hukuku, vergi ve hukuk olarak, diğer dersleride bi kitap yapmış. Herhalde değişebilecek kanunları içeren dersleri bi yerde, diğerlerini bi yerde toplamak istedi. Yakında her dersi tek kitap yaparlarsa şaşırmayın.
:D ;D

Zaten artık direkt ticaret yapıyor üstad. mesleği bıraktı galiba :)

Merhabalar ben yeterlikik sınavlarına geçmi yılların çıkmış sorularından oluşan kitaptan çalıştım ve ilk sınavda 6 sını 2.sınavda da tek dersimi verdim.Bence bir çok kaynağa yönelirseniz zaman açısından sıkışabilirsiniz özellikle genel hukuk denetim ve meslek hukuku için sadece geçmiş yıl soruları yeterli vergi hukuku için kanun maddelerine de bakmalısınız ben vergi hukuku dersine çalışamamıştım acak vergi denetiminde çalışmış olmamdan dolayı ve direkt kanun maddelerini sormalarının şansıla da vergi hukukundan geçtim.Mali tablolar finansal muhasebe ve maliyet muhasebesi de soru çözdükçe çok rahat verebilecek dersler bu derslerden de korkmanıza gerek yok zaten çıkan sorular elinizde olacak.Sınava girmeden önce herkes çok zor olduğundan söz ediyordu ben katılmıyorum gerekli zamanı ayırdıktan sonra 7 dersi bir kere de vermek inanın imkansız değil şimdiden başarılar