Yeterlilik Deha 7 Kitap 707 Soru Cevap Dershane Kitapçıklarını Satıyorum

ben geçtiğim derselerin kitaplarını hepsini kargo ile gönderiyorum
verdiğim kişiden para geleceğine allah razı olsun demesi beni daha çok mutlu ediyor

Mesela ben sağolsun arkadaş bana kitap gönderdi.Bende mali müşavir olunca buradan benim gibi ihtiyacı olanlara göndericem.Zaten sınav paraları yeterince hepimizin belini büküyor.Kitapları satmak yerine ihtiyacı olan birine verseniz daha iyi olur.

Kitapları satma olayına bende karşıyım. Kendim hazırlanırken hepsini satın almıştım. Geçtiğim 5 dersin tüm kaynaklarını ihtiyacı olan arkadaşlarıma verdim. inşallah aralıkta kalan 2 dersi geçersem onlarıda vereceğim. Bu zamanlarda destek olmak önemli. kitaplardan kazanacağımız 200-250 TL 'nin bize katkısı olmaz. Kaldı ki küçük şehirlerde yaşayanlar kaynak ulaşımı konusunda sorunda yaşıyorlar. yardımcı olmak maddi katkıdan daha çok memnun ediyor.
Mesela ben sağolsun arkadaş bana kitap gönderdi.Bende mali müşavir olunca buradan benim gibi ihtiyacı olanlara göndericem.Zaten sınav paraları yeterince hepimizin belini büküyor.Kitapları satmak yerine ihtiyacı olan birine verseniz daha iyi olur.

kitaplarını satan arkadaşlara kızmamak lazım sonuçta hatrı sayılır bir meblağ ödüyorlar bir kısmını geri kazanmak istemeleri doğal ama tabi dua kısmı bence de daha önemli.arkadaş üzerinde baskı hissetmiş olacak ki belge parası bulamama bahanesinin arkasına saklanmış.belge parasıyla mukayese edilince komik bir rakam 75 TL.satanı yetecek bir para değil.bu tarz bir ajitasyonu samimiyetsiz bulduğum için yazma gereği duydum

betül hanım kusura bakmayın finansal analiz kitabını hala gönderemedim
evden çıkarken unutuyorum söz yarın göndereceğim

Ya arkadaşlar isteyen satar isteyen bedava verir, bu konuda kimse kimsenin durumunu bilemez ve kimsenin kimseyi kınaymaya da hakkı yok bence. Ben de stajyerim de; mali müşavirlik bitirme sınavlarını kazananlar için belge bedeli şu an ne kadar acaba?

Ya arkadaşlar isteyen satar isteyen bedava verir, bu konuda kimse kimsenin durumunu bilemez ve kimsenin kimseyi kınaymaya da hakkı yok bence. Ben de stajyerim de; mali müşavirlik bitirme sınavlarını kazananlar için belge bedeli şu an ne kadar acaba?

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Kiralayana Ben Henuz Rastlamadım, Ama Kiralamak İçin Belge Arayana Rastladım. Hemde, Hemidende, Aylık 200 TL Öneriyor, Neden 200 TL Dediğimde Abi Bide Adamın Bağkurunu Yatırcaz Aylık Bize 500-600 Liraya Maal Olacak. Diyo. EEE Adam Haklı Bizde 500-600 TL ye Alıyoruz Nede Olsa Belgeyi, 4-5 Yıl Üniversite Okumuyoruz, Staj Başlatmasıydı Bitirmesiydi Sınavlarada Girmiyoruz, Belgeyi Almak İçin Zaten Bir Krş Para VErmiyoruz, Üstüne Üstelik Bide Hiiiiççççç Ama Hiççç Stres Yaşamıyoruz. Adam 200 TL Çok Bile Veriyor, Sdece Zorunlu Bağkuru Yatırsa Yeter Aslında :)