fonradar

Yeterlilik Sınavı Başvurusu Hk.

Öncelikle herkese merhaba,
Ben 2011/Eylül stajeriyim. Normalde stajımın 2014/Eylülde bitmesi gerekiyordu ancak istirahat raporum olduğu için 1080 günüm 15 şubat 2015 tarihinde doluyor. Odadan bana bu durumda Mart 2015 sınavına giremeyeceğimi söylediler. Yanılmıyorsam geçen yıl bu durumda olanlar sınava girebiliyorlardı.Benim durumumda olan arkadaşlar var mı, ne yapmayı düşünüyorlar? Böyle olunca düzenli ders de çalışamıyorum. Kesin Haziran sınavına mı kaldık şimdi?

Geçen sene durum farklıydı evet.

Benim 1080'inci günüm geçen sene Kasım ayının 30'unda doluyordu ve 2013/3. dönem sınav tarihi de 30 Kasım - 1 Aralık idi.

Bana önce sınava giremeyeceğimi söylediler, çalışmayı bıraktım.

Ancak sınava tam 1 hafta kala Ankara'dan telefon geldi ve sınava kabul olduğumu bildirdiler. Bende sınava girdim.

Fakat şuna eminim ki, sırf benim bu durumum yüzünden ve karmaşadan kurtulmak üzere benden sonraki dönemlerde 2015 için geçerli olmak üzere yanılmıyorsam, senin durumuna yol açacak şekilde sınava başvuru koşullarını değiştirdiler.

O yüzden kafana takma ve sana girebileceğin tarihe konsantre ol. Başka yapabileceğin bir şey yok maalesef.

Başarılar.

Merhaba. Bende 2011 eylül stajyeriyim. Benim staj bitim tarihi ise 14 ocak 2015 olarak tarafıma bildirildi. Marta giremeyeceğimi Haziran sınavına girebileceğimi söylediler. Ancak bunu daha önceki aramamda 29 ocak olarak da söylemişlerdi. Yani açıkçası verilen bilgilerin güvenilirliği oldukça şüpheli geliyor bana. Benim öğrenmek istediğim kesin bilgi. Haziranda mı? yoksa martta mı? sınava gireceğim? Çünkü ona göre dershaneye gidip iş durumlarımı ayarlayacağım.

Merhaba. Bende 2011 eylül stajyeriyim. Benim staj bitim tarihi ise 14 ocak 2015 olarak tarafıma bildirildi. Marta giremeyeceğimi Haziran sınavına girebileceğimi söylediler. Ancak bunu daha önceki aramamda 29 ocak olarak da söylemişlerdi. Yani açıkçası verilen bilgilerin güvenilirliği oldukça şüpheli geliyor bana. Benim öğrenmek istediğim kesin bilgi. Haziranda mı? yoksa martta mı? sınava gireceğim? Çünkü ona göre dershaneye gidip iş durumlarımı ayarlayacağım.

Merhaba,
Ben 1080 günü kendim hesapladım açıkçası odaya sormadım. Odanın bana söylediği 10 Ocak 2015 tarihine kadar stajınız doluyorsa Mart sınavına katılabilirsiniz dolmuyorsa Haziran sınavına kalırsınız şeklindeydi. Bence sizde tarihi net olarak kendiniz hesaplayıp, 2015 sınav takvimini takip edin.Çünkü sınav başvuru tarihinin son gününe kadar staj sürenizin dolması gerekiyor.

Gerçekten çok ama çok saçma bir durum haksızlıklar diz boyu o kada staj yapıyosun senelerce doktorlar bıle bızım kadar ugrasöıyor sonra adamlar 1 gün eksik diye senin 3 ayını çalıyorlar hayatımda gördüğüm en saçma muessese girdiğime kazandığıma okuduğuma pişmanım arkadslarım uctu gıttı bız hala yerımızde sayıyoruz sankı madalya vericekler gibi bezdirdiler yani devlet guvenceside yok bu nasıl olucak boyle anlamıyorum hakkımızda hayırlısı inş. hakettıgımızı alırız.