Yetkililere,

Yetkililere,

"Gürbüz AÇIKBAŞ" kullanıcı adımla ve şifremle 11/03/2007 tarihinde, bütün uğraşlarıma rağmen Foruma giriş yapamadım.

Her defasında, sürekli "şifre yanlış" mesajı alıyorum,

çözemedim, nedendir acaba, ne yapılabilir?...

Ynt: Yetkililere,

Merhaba,
Son yapılan güncelleme sonrası buna benzer bazı sorunlar ve türkçe karakterlerle ilgili bir sorun mevcut. Şu anda arkadaşlarımız sorunu gidermek için çalışıyorlar.

Merhaba,

Şifreniz türkçe karakterler içeriyor ise bu sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Şuan çalışma devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz.

Kolay Gelsin.

Bende ilginize teşekkür ederim.

"Gürbüz AÇIKBAŞ" kullanıcı adıma ait şifre 4 adet rakamdan ibaret. Ama ismimde tabiatiyle Türkçe karekter var. Çeşitli alanlarada aynı isim ve şifreyle girerim ama, bu duruma yeni rastladım.

Şuan yine denedim sorun devam ediyor...

Meseleyi sizlere iletmek için 2nci bir kullanıcı adı kullanmış olmak, istemezdim doğrusu.

Merhaba,
Geçici bir çözüm olarak foruma bağlanırken browserinin view(Görünüm) menüsünden Karakter Kodlamasını (Encoding) Türkçe Windows (1254) olarak değiştirsen belki bağlanabilirsin.

Sayın Başkan,

Dediğinizi düşünerek bu yoluda, gün içinde denemiştim olmadı.

Hatta "Emre113" ile giriş yapmış bulunduğum şuan, dediğimizi yapıp, "Windows" koda geçince, sayfadaki yazılar dahada bozuluyor, UTF-8 de daha düzgün,

(Bende, Windows-Xp ve İnternet-7 yüklü)

Bilmiyorum ama, şu sıra "İnternet" den kaynaklanan bir hal olabilirmi? diye düşündüm,
ama Sn.Gülşen'in sitesine girişimde sorun olmadı.

Bilgilerinize...

Merhaba,

Tarayıcınızın cookie ve cachlerini temizleyip foruma tekrar giriş yapmayı denermisiniz?

Şuan dediğinizi yapıp denedim, ancak eski kullanıcı adımla giriş olmuyor.

Sizleri fazlada meşgul etmek istemiyorum. Acaba sizdeki "Gürbüz AÇIKBAŞ" kullanıcı adı ve emailim birşekilde iptal edilse, ben tekrar kaydımı aynı şekilde yenilesem, durum düzelebilirmi? olabilirmi?

sy Gürbüz Açıkbaş sizde "İşŸ Kanunu Mevzuatı" başlığında "ş" harfi yanında "Ÿ" varmı?

Sn. Nane,

Görünüm Kodlaması şuanda "Unicode (UTF-8)".
Ve, dediğiniz kısım aşağıdaki gibi görünüyor.
"İşŸ Kanunu Mevzuatı"

Ama, "Türkçe Windows" seceneğini seçince, görünüm dahada bozuluyor.

sy Gürbüz Açıkbaş "Gürbüz Açıkbaş" ismi ile giremenizin nedeni forumdaki teknik bir aksaklık gibi. isminizdeki "ş" harfini klavyeden girmeyip ""İşŸ Kanunu Mevzuatı"
başlığındaki ""şŸ" kopyala yapıştırla ekleyerek denermisiniz. belki geçici çözüm olur.

Sn. Nane,

Dediğinizi şu iki haldede denedim.

"Gürbüz AÇIKBAşŸ"

"Gürbüz AÇIKBAŞŸ"

ama, olmadı.

Gelen mesaj şu: "Kullanıcı adı bulunamadı"

Merhaba,

Sorun hala devam ediyormu? Şuan düzelmiş olması gerekiyor. Sayın nane'nin dediği ş harfini kopyalayip kullanıcı adı yazarken oraya yapıştırmanız gerekiyor.

Merhaba,
Bende ne işyerimde nede ecdeki bilgisayarda herhangi bir sorun yok. Hem görünüm olarak hemde türkçe kararkter görünümleri normal. Bağlanmada da hiç bir sorunum kalmadı. Sanırım diğer arkadaşlarımızın sorunu da çözülmüştür.

Dediğinizi tekrar şuan yaptım. Değişen birşey yok.

Hayret bir durum.

Bu sorun sadece bendeymiş gibi görünüyor.

Üstelik bu problem 2 farklı bilgisayardanda devam ediyor (Ev ve Büro).

Yarın işhanına gidince, bir iki meslektaşa giderek, onların makinalarından girmeyi birde deneyeyim.

merhaba,

Şifrenizi bana özel mesaj ile yollarsanız hesabınızı kontrol etmek istiyorum. Kolay Gelsin.

1.bendede forum ana sayfasında başlıklarda "ş" ve "ğ" harflerinin yanında kare gözüküyor. bunu cumartesi 19.00 sonra girdiğimde fark ettim ve halen devam ediyor.
2.ayrıca bazı forum ayarlarımın değiştiğini de fark ettim.

sayın meslektaşlarım aynı sorun bendede var ş ve ğ harflerinin yanında küçük bir kare gözüküyo forumdaki diğer üyelerdede varmı acaba

Sn. Admin,

Özel mesajla şifremi, size gönderdim.

Bilgilerinize.

İki ayrı komşu meslektaşlarımın bilgisayarından, girmeyi denedim, yine olmuyor.

Acaba internet-7.0 mı buna sebep oluyor, diye düşünmüştüm. Değilmiş.

Bu an itibariyle şunu belirtmeliyim.

Kanaatimce sorun bende değil, sitede olmalı. Çünkü benden taraf her ihtimali kontrol ettiğimi zannediyorum.