fonradar

Yıllık İşletme Cetveli Hakkında

Vakt-i Sükut

Katkı Sunan Üye
Yıllık işletme cetvelini doldururken atık maddeler ve elektrik kullanım miktarını girmeden veri tabanına kaydettim bilgileri, ben güncelleme yapılabilir diye düşünmüştüm fakat sanırım güncelleme yok, nasıl düzeltebilirim bunu?

Ynt: Yıllık İşletme Cetveli Hakkında

Şimdi sanayi sicil il müdürlüğünü aradım "ürünlerini girdyseniz bir problem yok, sistem sizi vermiş kabul ediyor, atık maddeyi girmeyebilirsiniz fakat eğer isterseniz, elden teslim edebilirsiniz" dediler. Verilmemesi durumunda cezası da var, elden gidip teslim etmeli miyim?

arkadaşlar internetten yıllık işletme cetveli gireceğim. ondan sonra yapmam gerekenler nelerdir. sanayi sicil belgesini her yıl yenilemek mi gerekiyor. yada internetten girmiş olduğum yıllık işletme cetveli yeterlimi. birde kapasite raporunun geçerlilik süresi sonu 2011 mayıs dönemi. Kapasite raporu için ne yapmam lazım.

Sisteme internetten girip onayladıysanız sorun yok, sadece bir sorun varmı diye sormak için sanayi sicil ile konuşabilirsiniz, Sanayi sicil belgesi 2 yılda bir vize yaptırmanız gerek, kapasite raporunuzunuda yenilemelisiniz, vize yaptırırken kapasite raporunu istiyorlar.