fonradar

Yorumsuz!

• Konbuyu başlatan T U R K O
  • Başlangıç tarihi
T

T U R K O

Ziyaretçi
7764495.jpg

Ynt: Yorumsuz!

ispanyol televizyonu kavgalar çıkınca yayını kesmiş, tv başında çoçuklarımız var, kötü örnek oluyor diye,

zidane gibi, ronaldinho gibi adamları takımları bu disiplinsizlikleri yüzünden sildi, bizde bakalım ne yapacaklar ,bundan öncekilerde uyarıyı bile bazen yapmıyorlardı.

Paskal uygunsuz hareketi yüzünden BJK'dan kovuldu, benzer hareketi yapan Volkan ne olacak göreceğiz?

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Rezalet. Sonradan çıkıp özür dileselerde. Olaylara karışan, kışkırtanların hepsine 4-5 maçtan az olmamak üzere ceza verilmeli.

bu rezaleti yine 1-2 futbolcuya 2-3 maç ceza verip üzerine yatacaklar ve unutulacak ayıp

Türk takımlarının ruhunda var bir türlü yenilgiyi sindiremeyip kavga çıkarmak. İsviçre maçındaki emreyi, geçen hafta maçtaki sabriyi ben futbolcu olarak sahada görmek istemiyorum. 3-4 maç ceza verince akıllanıyorlarmı sanki.

Türk toplumunun yapısı neyse futbolumuz da aynısı işte. Adamlar yol verme yüzünden 4-5 kişi bir delikanlıyı öldüresiye dövüyorlari sonra biri gidip silah alıyor, ve baygın yatan tanımadığı genci vurup öldürüyor.

Silah taşımak isteyenlere kapak olsun.

Merhaba
Dün akşam chelsea-liverpool maçını izleyenler futbol nasıl izlenir ve nasıl oynanır dersi almışlardır.
Bu maçları izledikten sonra ülkemizde ben profesyonel fotbulcuyum diyerek nasıl dolaşabiliyorlar merak ediyorum.

(gs-fb) Pazartesi bir derbi konuşuluyordu nasıl tokat vurdu, nasıl kafa attı, nasıl hareket yaptı vs.vs....

(che-live) Bugün nasıl maç 4-4 bitti nasıl 0-2 den 3-2 oldu nasıl şuttu nasıl kaleciydi vs.vs...

Aradaki farkı çocuklarımıza ve gençlerimize örnek olan ülkemizin profesyonel futbolcuları nasıl hala göremezler.......