fonradar

Yüksek Lisans

ELENOR

Katkı Sunan Üye
İstanbul 'da Muhasebe Denetim tezsiz yüksek lisans yapmak istiyorum. Okan Üniversitesinde ilgili bölüm var uzaktan da eğitim sistemi de var. Muhasebe Denetim tezsiz yüksek lisans farklı önerileriniz yada Okan Üniversitesinde ilgili alanda eğitim görenler varsa, bölüm hakkında bilgi almak isterim.

sayın elenora okanı serkanı bilmem ben istanbul ticarette muhasebe denetim üzerine tezsiz yüksek lisansa gitmiştim bütün üniversiteler aynı al birini vur ötekine hiçbiri birşey öğretmez sadece biraz daha yükselmiş olacaksın ki düşüşün sert olsun

Merhaba
ben forma yeni üye oldum 465 günlük stajyerim bir an önce bu stajyer tiltinden kurtulmak istiyorum bu sebepten ötürü bugün ışık üni işletme tezsiz başlamak istiyorum sizce ne yapmalı ?

tiltinden kurtulmak ne demek ilk defa duydum da tilti ? tezsize başlama doktora yapamazsın tezliye başla hem ışık üniversitesi pahalı

devirmek, yana yatırmak, yana yatmak, eğilmek, mızrakla saldırmak, mızrağı doğrultmak, boca etmek MANASINDA KULLANDIM MALUMUNUZ SORUNLU BİR SÜRECDİR STAJYERLİK DÖNEMİ BENİM İÇİNSE GAYET ZORLU VE HİKAYESİ OLAN BİR DÖNEM DOKTORA DÜŞÜNMÜYORUM AMA BİLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

devirmek, yana yatırmak, yana yatmak, eğilmek, mızrakla saldırmak, mızrağı doğrultmak, boca etmek MANASINDA KULLANDIM MALUMUNUZ SORUNLU BİR SÜRECDİR STAJYERLİK DÖNEMİ BENİM İÇİNSE GAYET ZORLU VE HİKAYESİ OLAN BİR DÖNEM DOKTORA DÜŞÜNMÜYORUM AMA BİLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Anlamsız bir cümle. TİTR = ÜNVAN demektir. Yani stajyer ünvanı.

merhaba arkadaşlar yüksek lisans öğrencisiyin bildiğiniz tez hazırlamama yardımcı olacak danışma firmaları var mı?